Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Архітектура

Шукаєте архітектора для архітектурного проектування? У цій категорії є 16 605 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 743 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Архітектура

Вам потрібна послуга в галузі архітектури, архітектор? Wilio допоможе вам знайти якісних експертів з дизайну інтер’єру та дизайну інтер’єру, містобудування та планування землекористування. Ціна дизайнерів зазвичай залежить від спектру послуг. Додаткову інформацію про послуги: замір планування об’єкта, транспортні витрати надає один з наших архітекторів 16 605 у даній категорії.

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 743 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Чому книжковий архітектор через Віліо?
Якщо ви плануєте суттєву коригування вашої власності, вона платить для найму професіоналів. З невеликих реконструкцій до додаткових та абсолютно нових домашніх конструкцій, найкращі результати допоможуть вам досягти коледжу освіченого архітектора або дизайнера. Тому ці проекти будуть використовуватися протягом багатьох років, безумовно, важливі для розробки. Завдяки Wilio ви можете знайти житлові архітектори та інші професіонали, щоб переглянути свої портфелі, рейтинг та кількість замовлень, що завершено. Це допоможе вам наймати архітекторів у вашому районі, стиль якого вам подобається, і чиї клієнти задоволені своєю роботою.
Чи повинен я найняти архітектора?
Якщо ви збираєтеся зробити будівельні роботи, важливо, щоб плани складають підготовку професіонала. Завдяки цьому ви знаєте, що ви отримуєте, і може бути впевненим, що будівля буде структурно стабільною, і буде відповідати всім законам, наданим процедурою.
Яка кваліфікація повинна бути архітектор?
Словацький архітектор повинен був завершити вищу освіту з архітектурою інженера-заголовка - ing.arch. Особливо, якщо він хоче зробити себе під їхніми іменами та відповідальністю, такими як можливість оцінити статистику будівлі. Як правило, права повідомлень посилаються на "Круглий штамп".
Яка різниця між архітекторами та дизайнерами?
Архітектор зазвичай пропонує будинки на замовлення, у певний простір і намагається відповідати кольору країни. Просто не діяти як кулак на очах. Однак, якщо ви виберете каталог будинку, ви можете налаштувати його дизайнером. Він також висвітлює вам можливості джерела живлення та інших важливих компонентів проекту. Дизайнер часто часто за замовленням співпрацює з архітектором, а пізніше також будівельників.
Як довго це триває, поки архітектор створює пропозицію?
Немає простого відповіді на це питання. Пропозиція порту, як правило, набагато швидше, ніж дизайн всього нового будинку, а й враховувати робочу навантаження архітектора, всі необхідні зміни та сам процес будівництва.
Скільки коштує архітектор?
На Віллі, ціна на послуги архітектора може варіюватися від 20 € / м² необхідного комунального робочого будинку. Однак це завжди залежить від сфери та складності роботи.
Мені потрібен акредитований архітектор або дизайнер?
Якщо ви соромтеся, зверніться до обох з них. Вони, безумовно, скажуть вам не тільки що вам потрібно, але це також підготує вас до вашої цитати. Перш ніж приймати ставку та підписання контракту, не забудьте підтвердити, що вибраний постачальник має необхідну кваліфікацію та дозволи.
Що роблять архітектори?
Якщо ви плануєте побудувати новий будинок, реконструювати майно, додайте марину або дати своєму саду нове життя, ви повинні поговорити з архітектором або дизайнером, перш ніж ви зможете найняти будівельник або садівник. Окрім створення плану для вашого проекту, архітектори також можуть піклуватися про загальну раду та інші документи, які будуть потрібні. Перш ніж попередити співробітництво, перевірте, чи є це частиною послуг, за яку ви платите. Досвідчений архітектор може допомогти вам полегшити весь проект та не тільки будівельний дозвіл, а й управління проектом усього будівництва та пошуку будівельників та інших фахівців для завершення роботи.
Що роблять архітектори?

Архітектори
Архітектори не тільки створюють житлові плани, вихідні котеджу або гараж, але також допомагають з усіма відповідними дозволами. Ви можете виявити, що деякі архітектори мають спеціалізовану територію або стиль, а інші архітектори пропонують більш загальні послуги. Перевірка їхніх профілів дасть вам уявлення про роботу, яку вони зробили за подібними проектами. Призначення. Залежно від вашого проекту ви можете виявити, що дизайнер для вас більш підходить. Дизайнери створюють технічні креслення, які ви можете пройти будівельником, з яким ви будете працювати.
Призначення.
Залежно від вашого проекту ви можете виявити, що дизайнер для вас більш підходить. Дизайнери створюють технічні креслення, які ви можете пройти будівельником, з яким ви будете працювати.
Архітектори саду.
Якщо ви збираєтеся в загальний рядок вашої власності, не забувайте сад. Архітектор саду допоможе вам витягнути з максимального простору та цієї пропозиції, які не могли підготувати інших дизайнерів або архітекторів для вас. На додаток до простих речей, таких як додавання квіткових ліжок та відродження вашого газону, архітектор саду може збільшити вартість вашої власності, використовуючи палубу на терасі, підтримувати стіни або басейн та всі відповідно до вашого смаку до включень та бюджету.