Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Автосервіс

Шукаєте автослюсаря на автосервіс? У цій категорії є 3 163 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 605 зареєстрованих спеціалістів

82 730 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Автосервіс

Вам потрібен автосервіс? Wilio допоможе вам знайти якісних експертів із заміни масла, шин, заміни та ремонту лобового скла. Ціна ремонту автомобіля зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: сервісний огляд, масло, літні та зимові шини, які надає один із наших спеціалістів з обслуговування 3 163 у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 605 зареєстрованих спеціалістів

82 730 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Поради та поради
Хороше призначення є основою Автомашина, як правило, несе відповідальність за ряд робіт з екскурсійних турів автомобілів, до різного ремонту. Напишіть у призначенні, наскільки це можливо, опис якої роботи ви повинні виконати, і в якій мірі зрозуміти саме те, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
З яким звичайним ремонтом автомобілів може допомогти автомобіля?

Заміна масла та фільтра
Заміна масла, масляного фільтра, паливного фільтра та повітряного фільтра має важливе значення для плавної роботи транспортного засобу. Це також забезпечує більш економічну експлуатацію та зменшення споживання палива в порівнянні з забитем та забрудненим фільтром. Це одна з найважливіших частин регулярного обслуговування автомобіля.
Маленька служба
Маленькі сервісні показує, що включає обмін нафти та фільтра; Контроль тіла та шасі; Додавання всіх рідин в двигун, включаючи рідини в шайби, гальмівні рідини, теплоносія та контроль додаткових 35 ключових компонентів, таких як світло, шини та гальма. Більшість механіків прогресує відповідно до інструкцій виробника та рекомендує будь-які інші роботи, які автомобіль може знадобитися автомобіль щодо вашого типу та віку.
Великий сервісний тур
Велика послуга забезпечує всі послуги, які є частиною невеликої екскурсії, а також включає в себе контроль ще 15-30 компонентів транспортного засобу, включаючи, наприклад, контроль за вісь, керування колесом, контроль управління, амортизатори, насоси, регулювання світла, повітря Конфорковий контроль та інші.
Ремонт, обмін та технічне обслуговування
Чи є це обмін витратними матеріалами, такими як масло, фільтри, свічки, або зношені гальмівні колодки. Інші регулярні дії включають очищення та дезінфекцію кондиціонера або заміни склоочисників. Досвідчений автомобіль-механік буде піклуватися про ваш автомобіль, щоб бути в хорошому робочому стані, безпечному та задовольнити технічні стандарти інспекційного контролю ТК та ЕК.
Корекція скла, кузова та інтер'єру
Якщо є тріщина або пошкоджений колір на тілі на передньому склі, то найкраще пошкоджено, щоб виправити якомога швидше, щоб продовжити. У випадку пошкодженого підкладки або внутрішніх пластмас, особливо естетичних дефектів, які можна зробити пізніше.
Обслуговування та шини
Геометрія та колеса балансує, чи є якість шин для літнього та зими має вирішальне значення для безпечного водіння, гальмування та оптимальної продуктивності автомобіля на ходу.
Часті запитання

Чому пошук автосервісу в Віліо?
Незалежно від того, чи потрібна вам регулярний сервісний тур автомобіля, протектора, геометрія або більше ремонту, ви знайдете механік автомобіля, який може це впоратися. Перевіряє ваш автомобіль, діагностувати проблему та виконує необхідний ремонт та обмін. Просто введіть попит і чекайте котирування. Незалежно від бренду та моделі вашого автомобіля, ми допоможемо вам знайти механік або автосервіс, який вони дають ваш автомобіль до першого класу. Якщо ваш автомобіль потребує звичайного сервісу або ремонту Wilio, щоб допомогти вам знайти експертів, де ви можете покладатися на це, зробить хорошу роботу за хорошу ціну.
Які найбільш поширені проблеми з моїм автомобілем Mi Automechanik допомагають вирішити?
Найбільш поширеними проблемами проблеми включають розлади двигуна, електроніка або дефекти, або ремонт незначних пошкоджень тіла автомобіля. Щоб забезпечити вашу безпеку та запобігти можливим дорожнім проблемам, вам потрібно провести регулярну перевірку сервісу принаймні щорічно та зробити необхідний ремонт, як тільки ви помітите проблему.
Як довго це займає ремонт автомобіля?
Скільки буде ремонт буде залежати від того, наскільки критичні розлади та скільки компонентів транспортного засобу потрібно замінити або відремонтувати. Взагалі, більшість звичайних автомобільних ремонтів може бути виконаний за один день - від контролю та діагностики для ремонту або заміни. Однак у разі заміщення частин час ремонту може бути виправлений шляхом доставки частини заміни. Зручний механік автомобіля буде робити, все, щоб повернути вас до дороги якомога швидше, але безпека залишається завжди найвищим пріоритетом, тому робота не виставляє за рахунок якості.
Як довго відбувається перевірка служби?
Сервісний тур автомобіля може зайняти в середньому 1-2 години. Якщо ремонт також потрібні поза звичайним сервісом, це може зайняти більше часу.
Як знайти надійний автосервіс або автомобільний механік у вашому районі?
Wilio допоможе вам знайти автосервіс у вашому районі, який може вирішити вашу проблему. Просто введіть попит і узгоджуйте термін та ціну.
Чому ви погоджуєтесь на службу автомобіля через Віліо?
Регулярне автосервіс потрібно надійно і безпечно їздити. Використовуючи Wilio, ви можете знайти механік з необхідними навичками, досвідом та обладнанням. Просто порівнюйте різні пропозиції і вибирайте найкраще. Wilio - це найшвидший і найпростіший спосіб знайти надійну машину в околиці.
Як часто потрібний автосервіс?
Як правило, автомобіль завершив перевірку сервісу кожні 12 місяців (15000 км або 30 000 км) залежно від рекомендацій виробника та типу двигуна.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

АвтосервісАнтін Т.
АвтосервісКирило О.
АвтосервісСимон Ю.
АвтосервісБориско М.
АвтосервісСимон А.
АвтосервісЄвген К.
АвтосервісФадей З.
АвтосервісВасилько Б.