Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Будівельні роботи

Шукаєте будівельника для виконання будівельних робіт? У цій категорії є 28 207 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 599 зареєстрованих спеціалістів

82 706 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Будівельні роботи

Вам потрібна послуга у сфері будівельних робіт? Wilio допоможе знайти якісних фахівців з реконструкції, демонтажу та кладки, оренди будівельної техніки. Ціна робіт, необхідних для будівництва, зазвичай залежить від обсягу послуг. Дивіться більше інформації про послуги: укладання підлоги, штукатурка та шпатель, фарбування, роботи з гіпсокартону, плиткові роботи, вивезення будівельного сміття, які надасть один із наших будівельників 28 207 у даній категорії

Дивіться також:Ціни

4 599 зареєстрованих спеціалістів

82 706 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Чому знаходять будівництво / будівельник Via Wilio?
Кваліфікований будівельний постачальник / структура має важливе значення для кожного нового будівельного проекту у вашому домі чи офісі. Будинки працюють з різними інструментами та установками для будівництва, встановлення або реконструкції обладнання навколо внутрішніх або зовнішніх житлових приміщень. Завдяки професійній місцевій структурі ви можете бути впевнені, що ви отримаєте правильну допомогу в потрібний час і з великим результатом. Незалежно від того, чи плануєте ви великий або невеликий проект, Wilio має досвідчений будівельник у вашому районі, який може вам допомогти. Просто введіть свою роль у Віллі, ви зв'яжетесь з місцевими будівлями, а потім вибрати найкращий будівельник, який буде реалізувати роботу.
Що роблять будівлі?
Залежно від їх досвіду та кваліфікації може забезпечити професійне планування, нагляд за будівництвом та здійснення роботи в різних будівельних проектах залежно від їх досвіду та кваліфікації. Багато будівельників допомагають будувати або відновити будинки, а інші зосереджені на зовнішніх будівлях, таких як притулки, тераси та під'їзні шляхи, або фасади.
Він повинен мати картку або ліцензію?
Більшість будівельників закінчили навчання з практикою на полі; Однак це не умова для будівництва. Для деяких обраних структурних професій необхідне для деяких обраних структурних професій, таких як будівельний або дизайнер. Найкраща візитна картка є посиланнями попередніх будівельних робіт / робіт. При роботі з будівельними роботами через Вільйо, вижити в робочих попиту.
Послуги

Що включає будівельні послуги?
Більшість будівельників мають досвід роботи з роботою (реалізація) різних типів проектів, використовуючи інструменти та матеріали, хоча деякі спеціалізуються на наданні певного виду будівельних робіт або типу будівель. Найпоширеніші будівельні послуги включають:
Нові будівлі та ремонт
Незалежно від того, чи плануєте ви новий випуск або реконструкцію в існуючому просторі для розробки планів та їх реалізації на практиці вам знадобиться професійна будівля. На початку кожного великого проекту будівництва існує проектна документація будівлі, яка визначає, що та який матеріал повинен бути побудований. Дизайн включає в себе оформлення об'єктів та планів у масштабі з деталями, які потім сприятимуть реалізації проекту будівництва. Найпопулярніші види реконструкцій та інсталяційних проектів включають в себе оновлення, ванну кімнату та зміну побутових розпоряджень. Якщо вам потрібна знесення (робота з знесення), ваша будівля допоможе вам організувати роботу та контролювати процес перед початком будівництва або реконструкції. Ваша структура дотримується планів замовлення, вимірювання та встановлення всіх матеріалів та буде співпрацювати з іншими постачальниками (структурами) для компіляції та завершення проекту.
Зовнішні будівлі
Хочете прикрасити ваше зовнішнє середовище, побудувати притулок або зимовий сад? Будівельники можуть допомогти з зовнішніми будівельними проектами, такими як встановлення притулку, встановлення альтанки або навіть відновлених басейнів. Вони також можуть допомогти з установкою терас або перголи. Ваш будівельний постачальник може допомогти з усіма процесами, від дизайну, відбору та упорядкування матеріалів до бетону та монтажу та конструкцій. Нарешті, ви можете точно налаштовувати деталі та зовнішній дизайн, наприклад, гіпс або фасад. Досвідчені будівельники оцінюють деталі, такі як місцеві правила, правила та специфіки, щоб переконатися, що ваша будівля відповідає всім необхідним критеріям та правильно обслуговуватимуть вашу мету.
Проїзд
Вам потрібно побудувати дорогу доступу? Ваша будівля допоможе вам побудувати нову дорогу від бетону, від мощеного мощення або ремонту існуючої поверхні під'їзної дороги. Перш ніж замовити необхідні матеріали, ви рекомендуєте найкращі додаткові матеріали, щоб отримати бажаний дизайн та функціональність. Підготуйте збалансовану поверхню, ущільнювану землю під шлях, обертаючі краю дороги, виробляють або замовляють бетонну та бетонну поверхню, щоб гладко та залити. Будівля буде чекати кілька тижнів, а бетон повністю виліковує, а потім він зробить остаточну обробку.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

МулярГеоргій К.
МулярКирило Ф.
МулярКостянтин Є.
МулярДимтрус Л.
МулярКрістіян Н.
МулярБорислав Ю.