Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Електрик

Ви шукаєте електрика? У цій категорії є 26 077 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 600 зареєстрованих спеціалістів

82 707 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Електрик

Вам потрібна послуга електрика? Wilio допоможе вам знайти якісних фахівців з підключення електрики, встановлення світильників, освітлювальних стель, охорони та сигналізації. Ціна експерта з електроенергетики зазвичай залежить від обсягу послуг. Перегляньте додаткову інформацію про послуги: перевірка сейфа, заміна та ремонт ламп, ремонт розеток, які надає один із наших електриків 26 077 у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 600 зареєстрованих спеціалістів

82 707 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Навіщо шукати електрик у Вільйо?
Вона кинула електрику? Чи є час перегляду? Або вам потрібно встановити нові вимикачі, чи розширювати існуючу мережу та її потужність? Потрібен якісний місцевий електрик, який безпечно і без очікування фіксується, і рішення, яке буде покладатися на.Wilio, допоможе вам знайти електриків у своєму оточенні, які готові відразу рухатися до проекту.
Які навички мають електрик?
Електриці повинні контролювати стандарти для всіх установок та ремонту. Вони безпечно знають з електричними компонентами та системами і роблять точну роботу. Вони можуть діагностувати проблеми та знайти рішення. Тому вони працюють у небезпечному середовищі, що викриває їх електричним струмом, а опіки повинні постійно забезпечувати безпеку.
Які види роботи роблять електрик?
Електрики, як правило, відповідають за ряд робіт, від встановлення нових електричних установок за допомогою ремонту старих систем та виконання нормального обслуговування. Вони можуть бути відповідальними за калібрування та випробування електричних систем, покращуючи існуючу електричну установку, проблеми вирішення з електрообладнанням та підготовкою проектної документації. Електрики встановлюють системи безпеки, пожежі та інші важкі та низькочасну систем у комерційні будівлі, такі як офіси або магазини. У домогосподарствах, як правило, встановлюють кабелі, розетки, вимикачі або розширюють існуючу мережу та її здатність.
Як знайти хорошого електрика?
Швидкий і простий спосіб знайти зручний і готовий електрик - створити попит на Війо. Ви отримаєте пропозиції від досвідчених електриків від оточення. Потім просто порівняти меню, перегляньте свій рейтинг клієнтів і виберіть експерт, який вам підходить.
Чи можу я зробити самостійну роботу?
Хоча ніхто не може запобігти вам робити те, що ви хочете, у вашому власному будинку, виконуючи електричні роботи небезпечні і можуть призвести до дорогого ремонту та інших проблем. Станьте електриком вимагає навчання. Не візьміть електроенергію на легку вагу. Тому що навіть менша робота може бути ризиком безпеки. Більш того, без дійсного інспективного повідомлення, що електрик випустить вас після втручання у електротехнічну установку, страхова компанія не може визнати страхову подію та погасити премії.
Як скинути електричні вимикачі?
Повністю вимкніть автоматичний вимикач, а потім повністю увімкніть. Деякі вимикачі будуть виглядати, як вони не вимикаються, але вони можуть бути в нейтральній фазі, яка досі не дозволяє їм працювати так, ніби вони були повністю. Спосіб виявлення, щоб вимкнути та знову повернути всі автоматичні вимикачі.
Скільки коштує електрика?
Електромонтажні роботи в основному цінуються для конкретного проекту. Годинник - це за винятком електриків. Ціна залежить від складності завдання та необхідного часу, але не може включати покупку матеріалів, чи потрібні спеціальні інструменти, або обладнання, а від того, чи є електрик неподалік або повинен вийти з більшої відстані.
Коли буде зроблено перегляд?
1. Якщо ви купуєте майно, яке було використано і має більше 25 років 2. Якщо пройшло більше 5 років з часу останнього перегляду 3. Якщо ви стурбовані тим, як встановлено будь-який пристрій Ревізійне повідомлення є важливим документом у разі страхової події. У недійсному перегляді страхової компанії може скоротити або відхилити дотримання страхування. При цьому не зобов'язаний нагадати вам про зобов'язання мати дійсний ревізій, якщо ви застраховано нерухомість. Ревізія дійсна протягом п'яти років.
Скільки коштує перегляд електричної установки?
Остаточна ціна на перегляд та написання повідомлення про огляд з двокімнатною квартирою може варіюватися від 50 до 12 євро залежно від складності електричної установки та інших факторів. Наприклад, кількість схем, кількість схем / запобіжників / поточних захисників, чи є кінець приладів на легкій схемі, чи вимірювання кількості також виконується на початку (дистриб'ютора) в кінці лінії (світильник, ящик) на початку (комутатор) і в кінці лінії (світильника, ящика) на початку (комутатор) та кінець свинцю (світильника, ящики) на початку (комутатор) і кінець Свинець (світильник, ящик) на початку (комутатор) і кінець лінії (світильник, ящик) також виконує кількість електричних установок, що переглядає кількість схем. І так далі.
Коли настав час зателефонувати електрику?
Коли ви також часто часто скидаєте автоматичні вимикачі або замініть запобіжники. Коли ви вмикаєте кондиціонер, а вогні в кімнаті виходить. Коли вони блищать або йдуть на вогні. Коли ви відчуваєте себе спаленим електричним запахом. Якщо у вас є шість електронних пристроїв, що беруть участь у одній розетці. Якщо у вас є ящики, перевантажені розширеннями.
Які послуги надають електрики?

Послуги

Консультація з планів проекту, де повинні бути встановлені кабелі та ящики Встановлення стелі, стін і підлог Встановлення коробки запобіжників, наземних терміналів та вимикачів Монтаж електричних стін для стін для світильників та розеток Підключення початкової проводки до ящиків, вимикачів, світильників, живлення, комп'ютерних мереж та обладнання Встановіть сигнали та системи безпеки Тестування помилок електричного обладнання Видалення розладів, які з'являються під час перевірки Встановлення телекомунікаційних мереж Підключення енергетичних пристроїв
Поради та поради
Хороше призначення є основою Електрики, як правило, відповідають за ряд робіт з встановлення нової проводки шляхом ремонту старих систем та виконання звичайного обслуговування. Напишіть у призначенні, наскільки це можливо, опис якої роботи ви повинні виконати, і в якій мірі зрозуміти саме те, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

ЕлектрикЄвген Б.
ЕлектрикДанилець Є.
ЕлектрикНазая О.
ЕлектрикМихайло Л.
ЕлектрикМатвій Й.
ЕлектрикБорислав С.
Корисна інформація

Що потрібно знати

Вибір правильного електрика Чи існують надзвичайні роботи в обміні небезпечними електричними установками або проектом модернізації домогосподарства, що вимагає нового освітлення та встановлення приладу, робота з електричною установкою в радіо-радіоприймачі серед найважливіших. Помилки електричних установок надзвичайно небезпечні для вас та інших людей у ​​вашій сім'ї, і є важливим, щоб ви знайшли правильний електрик для цієї роботи. Ми розмовляли з деякими з досвідчених електриків, рекомендованих до Вільо, щоб знайти ключові речі, які ви повинні знати, щоб правильно вирішити. Спочатку зробіть обстеження, знайдіть свою кваліфікацію та переконайтеся, що він вам підходить. Заплануйте наступні кроки та зосередити увагу на тому, що шукати, коли ви отримуєте пропозиції для роботи. Забезпечити ті ж бюджети з декількох електриків. Вимагати і перевірте будь-яку сертифікацію, якщо це необхідно. Продовжуйте читати та знайти додаткову інформацію про те, як знайти правильний торговець для вашої роботи. Зробити огляд першим Неможливо стати експертом з вітчизняних електричних систем лише з дослідженнями Інтернету. Однак може бути, що ви можете уявити, яку роботу вимагає, і ви також будете мати кращі припущення, щоб пояснити роботу індивідуального електрика. Наприклад, якщо вам потрібно замінити ящики та світлові вимикачі, знайдіть різні моделі та ціни. Навіть здатність точно описати будь-які проблеми, порівнюючи з подібними проблемами, які інші люди можуть допомогти належним чином пояснити роботу електрика. Пітер Х. з більш ніж 15-річним досвідом, він сказав: "Одна з кращих порад, які я можу дати, - це зробити невелике обстеження. Ви не можете стати експертом, але якщо ви отримаєте трохи знань, ви будете знати, що ви просите, і що ви повинні бути обережними. Ось як ви можете перевірити, чи виконується робота на рівні, і ви знаєте, що ви отримуєте найкраще значення для ваших грошей. " Вимагають кваліфікації У деяких випадках це може мати торговці у досвіді зайнятості, але жодна формальна освіта або кваліфікація. Однак для електриків ви повинні враховувати певні промислові стандарти. Всі електричні роботи повинні здійснюватися відповідно до застосовних стандартів, а в деяких випадках, особливо для більшої роботи, включаючи нові схеми, повинні бути або: -Зрозуміло будівництво місцевого відділення. -Connected зареєстрованими торговцями, які мають кваліфікацію. Це гарантує, що всі електричні установки є безпечними і не будуть ризиком для вас або інших людей у ​​вашому домі. Якщо робота не відповідає стандартам, ваш будівельний офіс може наполягати на тому, щоб робота виправлена. Пізніше ви можете виникнути проблеми з продажем вашого будинку, якщо у вас немає відповідного сертифіката щодо перегляду електричної мережі, яка б продемонструвала, що робота була зроблена належним чином, зокрема, професійно. Незважаючи на те, що існують винятки, які не повинні бути перевірені, такі як незначні модифікації в їдальні та спальні та телефонні кабелі, завжди варто перевіряти їх. Електрик, який кваліфікований та зареєстрований, як відповідний для цих виступів, дозволяється самостійно визначити свою роботу, видавати вам після завершення сертифікату відповідності та від вашого імені, щоб діяти з будівельним офісом. Дистриб'ютори електроенергії також мають базу даних рекомендованих електриків. На сторінці можна перевірити, чи є трейдер зареєстрований, чи рекомендується ваша розподільна компанія для роботи у вашій мережі. Ян М. заявив, що перевірка цієї кваліфікації є важливою: "Найголовніше - побачити, чи є у них знання та кваліфікація, щоб зробити цю роботу. Тому для мене це те, що доводить, що я працюю відповідно до правил. Про цю кваліфікацію це залежить більше, ніж щось інше. Кожен серйозний електрик не повинен мати проблем, який перевіряє необхідні сертифікати та дозвіл. Ян підкреслив важливість завжди працювати з фахівцем, а не з тим, хто стверджує, що все: "Є багато єдиних торгів, які намагаються різні речі, вони хочуть бути майстром всіх спілок. Нарешті, це стосується польового досвіду. Я вважаю себе експертом, яку я роблю. Люди просять мене робити інші роботи, поки я не буду на їх будівництво, але я кажу, що я не можу, але я можу порекомендувати когось. Переконайтеся, що ви відчуваєте себе добре в їх присутності. Крім того, переконайтеся, що ремісники правильно знайомі з роботою, яку ви входите, а також оцінюють, наскільки добре ви відчуваєте потенційні майстри. Ви можете зробити це на першому контакті: вони є ввічливі, коли телефонні дзвінки приходять до призначення в запланованому часі, розміщує багато питань про проект? Деякі електричні роботи можуть бути дорогими та трудомісткими та необхідними для підтримки хорошого спілкування на всій роботі. Ви не повинні стати кращими друзями з ними, але ви повинні мати професійні стосунки - вам потрібно відчувати себе добре, коли ви відкрито розмовляєте про будь-які проблеми, які можуть виникнути, також про усунення несправностей. Джон сказав: "Як що-небудь в житті, перше враження підраховується. Чи виглядає електрик професійно? Чи є він чистий і змінений? Робить акуратний автомобіль? Серйозно? Якщо все здається добре, це показує, що електрик пишається собою і для своєї роботи. Це частково пов'язане з тим, як піти з людиною - ви добре з ним добре, ви можете довіряти йому. Ви повинні відчувати себе комфортно з конкретними людьми. " Отримати подібні пропозиції і переконайтеся, що все включено до них. Для більших завдань - щось інше, ніж простий контроль, ремонт або обмін - доцільно зустрітися і отримати угод з принаймні трьох електриків. Деталі та ступінь їх цитат можна сказати вам багато про їх процедуру. Важливо запевнити, що всі пропозиції є подібними - включають матеріали, роботу та ПДВ. Єдиний спосіб точно оцінити ставки порівнюються подібними. Складання щонайменше три пропозиції можуть допомогти виключити тих, що здаються необґрунтовано низьким - це може бути ознакою електрика, який хоче отримати роботу, але реальна (отримана) буде створена шляхом додавання додаткових витрат під час будівництва або використання дешевших матеріалів. Джон сказав: "Коли справа доходить до ставок, ви повинні дуже зрозуміти, що ви отримуєте за свої гроші. Я роблю все докладно після очок, тому легко додати або забрати. Все повинно бути зрозумівм і чесним - навіть у випадку використовуваних тегів та гарантій. " Ján також попереджає, перш ніж занадто швидко, приймаючи ставку або перед тим, як хтось пропонує йому занадто швидко. "Ви повинні відмовитися від пропозиції" на задній частині пакету сигарет ". Я завжди йду до будівель, я дивлюся навколо себе і покладіть багато питань. Тоді я поїду, я думаю, що я буду дивитися матеріали, які мені потрібні, і я надішлю пропозицію клієнту. Може запитати мене або робити будь-які поправки. Тоді я перевірю це, я отримаю відгук і подивитися, як я можу допомогти. Ян і Петро попереджає про дешеві пропозиції. Джон сказав: "Ціна повинна бути реалістичною. Клієнти повинні знати, що торговці повинні заробляти на життя, і треба працювати в певному стандарті, який може коштувати багато грошей. Ви отримуєте те, за що платите. Це схоже на автомобілі, є верхня лінія, центр і дно. Я порадую людям, щоб піти до середини. Я чув про людей, які купили дешеві електричні компоненти на eBay, але якщо щось піде не так, ви не можете відправити його назад. Якщо у вас є гарантія допоможе вам. " Що стосується платежів, переконайтеся, що ви маєте ясний, чий електрик ви обираєте, а також, як це буде працювати з оплатою - більшість електриків не очікують оплати заздалегідь. Забезпечити, щоб вони надають будь-яку сертифікацію, якщо це необхідно. Як і з контролем своєї кваліфікації, перш ніж ви зможете працювати на роботі, переконайтеся, що всі відповідні сертифікати завершені після завершення проекту, він може вимагати від звіту про відгук, тоді як на менших завданні буде покриватися невеликим сертифікатом електростанції, деякі з них невеликі Робота може бути звільнена. Зберігання сертифікатів є важливим, оскільки вони утворюють основу майбутніх тестів та перевірок, а їх придбання може допомогти заощадити витрати у майбутньому. Петро сказав: "Ви повинні переконатися, що всі клієнти отримують сертифікат на кожну роботу. Сертифікати показують, що робота була зроблена правильно і буде безпечною. Що ще важливо, він також залишає його з паперовою доріжкою - ви можете побачити, хто і як виконується робота, і пізніше ви можете встановити його. " Усунення несправностей та плану подальшого використання Наприкінці роботи, переконайтеся, що електрик готовий перетворити вас навколо завершеної роботи та показати вам, що все зроблено, і як це працювати. У вас є шанс звернути увагу на будь-які проблеми, і дозвольте їм якомога швидше вирішувати їх. Ви також можете дізнатись, чи готовий електрик, щоб запропонувати гарантію за свою роботу, навіть якщо варто пам'ятати, що багато гарантій - це не більше, ніж "Дентлеманська угода". Джон сказав: "Моя процедура полягає в тому, що у мене є робочий лист, я покажу клієнту до роботи, я скажу йому, і я, здається, побачу, як це працює. Потім отримує сертифікат. З цієї дати ми будемо запропонувати шестирічну гарантію для всіх наших творів та роботи. "