Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Гіпсокартон

Шукаєте програвач гіпсокартону для складання гіпсокартону? У цій категорії є 23 875 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 600 зареєстрованих спеціалістів

82 707 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Гіпсокартон

Вам потрібна послуга в області гіпсокартону, монтажу гіпсокартону? Wilio допоможе вам знайти якісних фахівців у сфері геодезії, будівництва та фарбування гіпсокартону. Ціна на гіпсокартон і його монтаж зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: будівельний корпус, алюмінієвий кутовий захисник та фарба, надані одним із наших будівельників 23 875 у категорії

Дивіться також:Ціни

4 600 зареєстрованих спеціалістів

82 707 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Поради та поради
Хороше призначення є основою Гіпс має багато застосувань у будівництві різних перегородків, встановлених стін, ніш, обкладинки, у відділенні кімнати або при реконструкції горища. Напишіть, щоб ввести найбільш точне опису завдання, щоб зрозуміти, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Які загальні види гіпсокартону?
Білий гіпсокартон Білий гіпсокартон є найдешевшим і найчастіше використовуються варіації. Використовується при доставці розділами та стелями та іншими структурами без пожежних вимог. Біла гіпсокартонна дошка використовується в інтер'єрах з відносною вологістю менше 65% при 20 ° С. Тому не доцільно використовувати його в місцях, де він може контактувати з водою або вологою. Зелений гіпсокартон Зелений гіпсокартон просочується від вологи. Він призначений для використання у вологому середовищі, у ванній кімнаті, душ, кухні тощо. Це важче, має вищу вантажну здатність і дорожче, ніж біла гіпсокартон. Просочені гіпсові пластини використовуються при вологому приміщенні до 75% або 85% більше 10 годин. З 100% вологи менш ніж за 2 години протягом 24 годин при 20 ° С. Червоний гіпсокартон Червоний гіпсокартон має високу пожежу. Пожежні сухарні пластини використовуються для сухого приміщення з стійкою відносною вологістю менше 65% при 20 ° С з бажаною вогнестійкості або, як захист сталевих конструкцій від пожежі. Він підвищив міцність ядра і тому з високими температурами. Він також підходить як шумоізоляція. Синій гіпсокартон Синій гіпсокартон спеціально виготовлений як звукоізоляція. Акустичний гіпсовий сюжет має особливо оброблену щільність ядра, що складається з модифікованої гіпсової кристалічної структури з специфічними затухаючими властивостями. Тому він підходить для звучання звуку ззовні, стін між апартаментами в панеті або квартирі та в квартирі між кожною кімнатою.
Що можна побудувати з гіпсокартону?

Сухі підлоги з гіпсокартону
Плаваючі підлоги з сидрукованих дощок є твердою зібраною дошкою, відокремленою від структури субстрату з сухого підсипу, або. Полістирол або мінеральна ізоляція. Завдяки низькому шляху та сухого будівництва, гіпсокартонні підлоги підходять для уточнення мансарди. Цей тип підлоги працює як ефективна звукоізоляція та ізоляція підлоги і підходить для підлогового опалення.
Стіни та переклади з гіпсокартону
Гіпсокартонні сухі внутрішні будівельні системи підходять для монтажу перегородки для настінних плиток та при побудові звуконепроникних стін. Часткові структури служать головним чином, щоб порушити інтер'єри для окремих кімнат, а й до управління необхідними установками та використання акустичної гіпсокартону для покращення акустичного інтер'єру.
Оброблені стіни гіпсокартону
На чолі стіни мають широке використання з естетичного покращення існуючих поверхонь, збільшуючи значення теплоізоляційних властивостей та непрозорості стін до проведення міжпровідних установок під час реконструкцій, наприклад. У панельних будинках.
Розділи в вологих середовищах
Просочений гіпс підходить для реконструкції ванної кімнати або замінюючи несумісні житлові ядро ​​в панельних будинках. Структура гіпсокартону не завантажує структуру підтримки більше, ніж оригінальне житлове ядро. Крім того, при збереженні правильних процедур монтажу нової ванної стіни буде побудована дуже швидко.
Пробудження горища
Гіпсокартон дозволяє додаткову будівельну ізоляцію при створенні нових приміщень для комфортного та привабливого житла, не збільшуючи забудову. Завдяки гіпсокартону, якісні ізоляції та покрівельні вікна можуть створити дуже затишний та функціональний житловий простір на горищі.
Підписчики
Штукатурні кришки підходять для швидких і чистих стелі. Використовуючи їх, можуть бути покращені звукові властивості простору та теплові властивості стелі.
Часті запитання

Навіщо шукати експерт гіпсокартону на Віліо?
Хочете реконструювати горище або оновити зовнішній вигляд приміщення з новим гіпсокартоном. Потрібно розділити кімнату з гіпсокартонним поперечним перерізом? Була б акустика у вашій стіні квартири з звукоізоляцією? Або вам потрібно ображати вітрову скляну стіну будинку зсередини? Ми допоможемо вам знайти спеціаліст з гіпсону, який може впоратися з ним. Наші фахівці з гіпсокартону можуть обробляти все, починаючи від нових інтер'єрів до гіпсокартових стель. Зберегти час і гроші, порівнюючи ставки та вибираючи найкращі оцінені експерти з вашого оточення. Wilio допоможе вам знайти експерти з гіпсокартону, які встановлять шпильки, переслідували стіни, ніші, одержувачі, розподіляти номери або реконструювати мансард. Якість, за розумною ціною, і коли вам це потрібно.
Що таке гіпсокартон?
Гіпсокартон складається з панелей з пресованого гіпсу, який вставляється з сендвічем між двома важкими документами. Це дуже практичний будівельний матеріал, який використовується для так званого сухого будівництва. Часто користуються стелі, несучих стін та інших налаштувань інтер'єру. Гіпсокартон легко, легко працювати з ним, а також дешевше, ніж інші матеріали. Гіпсокартон виготовляється в різних товщинах і довжинах, різному складі діареї ядра. Ця різноманітність дозволяє вибрати правильний розмір і якість штукатурки для конкретної будівельної структури.
Для чого використовується для?
Гіпсокартон - це важливий елемент сухого будівництва. Він використовується для будівництва різних перегородків, встановлених стін, ніш, відновлюючих, при розподілі кімнат або при реконструкції горища. Вона в основному не використовується в стінах підтримки, тому вона в основному встановлена ​​на сталевих конструкційних профілях. Однак існують також спеціальні гіпсокартові програми.
Що потрібно для роботи з гіпсокартоном?
• Профілі дизайну • Шурупи та аксесуари для сухого будівництва • ізоляція • Гарячі для сухого будівництва • проникнення • плитка • відстрочка ножа • Силікони та герметики • гідроізоляція. • кольори та шпалери
Які переваги та недоліки гіпсокартону?
Гіпсокартон популярний для реалізації елементів будівництва та дизайну інтер'єру, завдяки тому, що він зберігає час і вартість будівництва або реконструкції. Добре тепловий і звукоізоляційний ізолят, не зупиняє пар і без запаху. Гіпсокартон легко обробляється і має низьку вагу, тому вона являє собою невелике стачне навантаження об'єктів. Це не вимагає до транспортування, дозволяє швидку збірку та сухий процес, тому вода не потрібна. Оскільки це просто модульна система, можна розглядати як розподіл, такі як електрика, вода тощо. Гіпсокартонні інтер'єрні перегородки майже ідеально рівними, але дозволяє подальшу обробку поверхні різними покриттями, шпалерами, плитками або штукатурками. • Робота з ним дуже просто • Він просто встановлює, формує і нарешті налаштовується • Має хороші теплові та звукові ізоляційні властивості • - вологість і вогню (за типом) • має довге життя Недоліком є ​​необхідність прикріплення пластин для структурних профілів, необхідність проникнення, ущільнення та шліфування отворів у тарілці, для завершення досконалості.
Як працює гіпсокартон?
Для роботи з гіпсокартоном потрібно натиснути нож або хвіст. До отворів немає. Гіпсокартон монтується на попередньо підготовлену сталеву структуру. Розпилювачі між пластинами запечатані герметиком і арматурною стрічкою. Після ретельного ущільнення та шліфування суглобів, плитки потрібно остаточно відредагувати. Садкартон повинен добре проникнути до фарбування або шпалер, щоб забрати колір або шпалери та навіть поглинання всієї області. Штукату Тенцина також може бути застосована до гіпсокартону.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

ГіпсокартонРостислав Т.
ГіпсокартонІлля Н.
ГіпсокартонГригорій О.
ГіпсокартонОлександр Г.
ГіпсокартонДанилець Д.
ГіпсокартонАнтін З.