Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Художник

Шукаєте маляра для малярних робіт? У цій категорії є 29 367 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 741 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Художник

Тобі потрібна малярська робота, маляре? Wilio допоможе вам знайти якісних фахівців для очищення поверхні від бруду, шпаклювання, проникнення, нанесення фарби. Ціна малярів зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: пензлик, валики, малярська стрічка, накладний папір, надані одним із наших 29 367 малярів у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 741 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Яку роботу робить для вас художник?

Фарбування зовнішнього вигляду.
Відкриті стіни вашого будинку повинні регулярно служити, не тільки добре виглядати, але і тому, що вони постійно підкреслюються і піддаються вимогливій погоді. Щоб зберегти свій свіжий вигляд, є необхідність фарбувати кожні кілька років, а також паркани, жолоби, підвіконня та двері. Художник зазвичай регулює, і якщо необхідно описати поверхню, видаляє тріснуті або пілінгові кольори або штукатурки, а потім поверхні натрію. Він завжди буде використовувати колір, придатний для зовнішнього вигляду, щоб забезпечити, щоб він триватиме якомога довше.
Картина внутрішніх стін.
Фарба інтер'єру доставить ваш будинок або квартиру новий свіжий вигляд допоможе видалити пожовтіння та запах сигарет, а також пуклінів, мазків або відбитків пальців. Професійний художник вибирає кольори, щоб задовольнити ваш стиль і кинути в кімнату. Підготовка починається з побудови або покриття меблів та очищення стінних поверхонь. Художник буде виправити всі пукліни, потім суворі місця. Для досягнення гладкої і рівномірної поверхні він застосовується від 2 до 3 шарів кольору. Нарешті, художник знімає захисні плівки та стрічки і очищає все.
Видалення покриттів
Багато художників також мають досвід з видаленням фарби. Оскільки видалення покриттів, як правило, багато часу споживаючої роботи, добре ввести цю роботу професіонала. Аналогічно, це може допомогти вам у видаленні та перекриванні Grafitti. Залежно від поверхні, для видалення цих небажаних покриттів будуть використані різні інструменти вискоблювання, абразивний папір або хімічні препарати.
Часті запитання

Навіщо шукати експерту для живопису у Вільйо?
Красиво пофарбований будинок, квартира або офіс, мають атмосферу, яка має набагато більший вплив на нас, ніж ми реалізуємо. Різниця між свіжописною кімнатою та таким, що має роки жовтуваних стін, або навіть тріщин або плями, що впливають на наш настрій, внутрішнє благополуччя, як ми відчуваємо в просторі. Зручний художник може перетворити такий простір за один день. І це не варто багато. Незалежно від того, чи потрібно малювати інтер'єр, зовнішній вигляд або допомогти з видаленням покриттів та іншої підготовчої роботи, Wilio знайде вас зручний художник, який може це впоратися.
Чому я повинен найняти професійного художника, коли я можу намалювати себе?
Якщо у вас немає необхідного досвіду, ви візьмете ви більш довше, і з придбанням всього необхідного обладнання може прийти дорожче. Результатом вашої картини не може бути однаково задовільним, якісним і чистим, як коли ви звернулися до професійного. Професійні художники мають всі інструменти, матеріали, навички та досвід, необхідні для того, щоб зробити кожен простір швидко та професійно.
Які навички мають художник?
Професійні художники, що застосовують кольори на різних поверхнях, таких як внутрішні стіни, стіни на відкритому повітрі, огорожі, а також меблі та різні аксесуари. Серед інших робіт, які художники надають їм прилипання шпалер на стінах. Більшість художників фарбують поверхні з одним кольором, але деякі використовують спеціальні методи для створення візерунків, стінних картин або графіті на стінах за конкретними вимогами замовника.
Як часто потрібно малювати?
Зовнішній вигляд доцільно покривайте кожні 5-10 років. Погода, навколишнє середовище або низька якість використовуваних матеріалів може змусити вас частіше малювати. Стіни та стелі в інтер'єрах частіше, переважно кожні 4 - 6 років, особливо в будівлях з високим рухом або в приміщеннях, де він курить.
У мене є художник, щоб доставити кольори та обладнання, або він принесе моєму собі?
Більшість професійних художників використовують свої власні інструменти, але колір і витратні матеріали повинні бути сплачені або доставляються після консультаційного художника. Професійні художники знають найвищі якісні кольори та матеріали для кожного типу поверхні, тому ми рекомендуємо консультуватися з вашим художником, перш ніж придбати колір. Однак, якщо ви вже придбали кольори та витратні матеріали, повідомте про вашу художника, перш ніж він посилає розрахунок цін.
Скільки коштує фарбувати?
Ціна роботи буде залежати від того, скільки квадратних метрів потрібно пофарбувати, чи є стіна або стеля, то, наприклад, можна пофарбувати різними кольорами, незалежно від того, чи необхідно видалити старі шпалери або картини, і чи є виконання робіт потрібно. Ціна також вплине на стан поверхні, кількість необхідних шарів, і чи знаходиться художник поруч, або повинен прийти на більшу відстань. Ціна на роботу художника не включає кольори та витратні матеріали. При порівнянні ставок рекомендуємо, щоб розрахунки містять ті ж типи та кількість матеріалів.
Як довго відбувається кімната?
Менша картина однієї кімнати може зайняти кілька годин, поки пофарбовані по всьому будинку може зайняти тиждень або довше. Середня кімната з площею 12 м2 професійним художником може зайняти близько 4 годин, включаючи підготовку та кілька покриттів.
Поради та поради
Хороше призначення є основою Живописна робота, як правило, включає весь процес від видалення оригінальних покриттів та шпалер, підготовчих робіт до фарбування та остаточне прибирання. Напишіть у призначенні, наскільки це можливо, опис якої роботи ви повинні виконати, і в якій мірі зрозуміти саме те, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

ХудожникДимтрус Є.
ХудожникФаддей Х.
ХудожникЄва П.
ХудожникДанилко Н.
ХудожникІгор М.
ХудожникМихайло Н.