Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Меблевий майстер

Ви шукаєте столяра? У цій категорії є 27 883 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 742 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Меблевий майстер

Вам потрібні столярні послуги? Wilio допоможе знайти якісних спеціалістів із вбудованих шаф, складання меблів, ремонту кухні, садових меблів. Ціна майстра зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: орієнтація меблів, підключення побутової техніки, оздоблювальні роботи, які надає один із наших 27 882 столярів у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 742 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Навіщо шукати Stolla на Віліо?
Немає над роботою майстерності. Незважаючи на кількість сучасних матеріалів, таких як метал, шкіра, або навіть пластик, деревні вироби залишаються важливою частиною нашого повсякденного життя. Сьогодні більшість меблів виробляється на автоматичних лініях, але розумна палиця може зробити це адаптарені автентичні твори, які задовольняють ваші потреби, ідеї та стиль. Використовуючи спеціалізовані інструменти для Youbar, зробленого будь-яким з кухонного блоку, через адаптарний гардероб, до унікальних оригіналів, таких як тверда деревина або дрейф. Кваліфіковані столяр можна знайти швидко і легко з Вільо. Просто напишіть, що вам потрібно до вашого попиту, і ми зв'яжемо вас з таблицями від оточення, які мають всі необхідні навички. Потім просто побачите свої профілі та читати відгуки клієнтів, щоб вибрати право!
Що зробив для мене статтю?
Столар виробляє різні продукти, такі як кухонні лінії, шафи, бібліотеки, вільно стоячі шафи, вбудовані шафи, столи, стільці, кавові столи, ліжка, скрині, полиці, декоративні елементи та будь-які меблі з деревини, ДСП або інші матеріали.
Які навички мають стовбур?
Столар повинен бути технічно кваліфікованим, пацієнтом та винятково точним виробництвом меблів за точними характеристиками. Столлс поєднує творчість з практичним мисленням та ручними навичками для виготовлення кухонних ліній, шаф, бібліотек, кабінет, вбудовані шафи, столи, стільці, конференції та нічні столи, ліжка, скрині, поліцейські та інші меблі.
Скільки коштує стола?
Ціна роботи буде залежати від того, скільки предметів меблів буде вироблятися, і від того, чи є це простіше меблі, такі як таблиця або більш складні елементи, такі як кухонні лінії. Якщо стола робить більше меблів, вимагатиме більше матеріалу та навіть часу для роботи. Ціна буде суттєво вплинути на матеріал, який використовується, наприклад, чи використовується ДСП, або це дерев'яний продукт масиву. Це також вирішує, який вид дерева буде використовуватися. Ціна може вплинути на те, чи розташований тесляр, або готові меблі повинні бути дозволені для більшої відстані.
Чому я повинен найняти накопичувач з виробництва меблів?
Коли стола випускає меблі з власними руками, він присвячує йому велику дозу уваги. Кожен один продукт - це його візитна картка, тому вона залежить від якості та задоволеності клієнтів. Меблі, виготовлені на монтажній лінії, далеко не присвячена такому рівню догляду та контролю якості Представлення меблів миру: • якість • унікальні та оригінальні продукти • ідеально відповідає вашим вимогам та стилям функціональності • Ви самі визначите матеріал, колір і розміри
Як я можу знайти хороший столяр?
На Wilio ви просто знайдете зручний і бажаючий Stollar з вашого оточення. Просто введіть попит, дайте відповідь на кілька запитань про те, що потрібно буде зробити та чекати пропозицій від досвідчених столів.
Які переваги якості, ручної роботи меблі?
Оскільки він виготовляється досвідченими стовпами, меблі для кравців дуже настроюється для конкретних вимог замовника. Це дозволяє мати меблі, розроблені саме в стилі, розмірах та матеріалах за вашим вибором. Масивні меблі виготовляються з найвищої якості деревної. Поверхнева обробка також є найвищою якістю. Вручну виробляються меблеві шматки також часто вічно.
Чи можу я доставити мене?
У більшості випадків таблиця буде використовувати ваш власний матеріал. У виняткових випадках автомобіль може використовувати матеріал, що постачається від замовника, наприклад, для отримання твердого дерева, з певного шматка деревини. У цьому випадку таблиця потребує матеріалу, щоб побачити, щоб переконатися, що він підходить для даної роботи.
Яка різниця між Stollar і тесляром?
На відміну від Stollars, плотники зосереджені на великих структурних проектах та будівлях, таких як ферми, каюти, гаражні притулки, дерев'яні альтанки, ворота, ворота, огорожі або сходи та опалубки. Stolls створюють комунальні майстерні, від найпростіших трьох ногих стільців до комплектних столярних виробів, таких як кухонні лінії або шафи та інші, переважно меблі для внутрішніх справ.
Які спеціалізовані декоративні столярні вироби?

Різьблення
Обробка деревини за допомогою інструментів для вивчення персонажів та інших мотивів та різьбленням дерев'яного об'єкта.
Згинання деревини
Згинання деревини - це форма обробки деревини для створення дерев'яних предметів до тока. Цей тип обробки деревини коливається від більшості інших, що дерево рухається, тоді як стаціонарний інструмент використовується для вирізання та формування. Багато складних форм і візерунків можуть бути створені шляхом згинання.
Пірографія (спалювання деревини)
Пірографія, спалювання деревини або пірарава - це мистецтво декорування деревини шляхом випікання мотивів за допомогою нагрітого об'єкта.
Інтарзія (дерев'яна мозаїка)
Інтарзія - це форма декорування дерева, в якій шматки шпону нарізаються на форми і вставляються в інший шпон, який потім названий на поверхню, наприклад, на грудях або іншому шматку меблів. Це мозаїчний дизайн, який використовує різні форми, розміри та види деревини, які разом створюють теми та форми.
Які столяр можна замовити?

Виробництво кухонного хвоста
Виробництво кухонних ліній присвячено дуже досвідченим Stollars, які можуть приділяти велику увагу деталей. Важливо, щоб кухонна лінія не тільки виглядала добре, але бути функціональною і була довге життя.
Меблі миру.
Будинок не є домом без особистих елементів. Кілька предметів меблів, щоб забезпечити простору атмосфери. Чи потрібні вам стільці, стіл або взуттєва стійка, Wilio допоможе вам знайти когось, хто може допомогти вам реалізувати свої мрії.
Типи матеріалів
Масивний (праворуч) дерева Два типи правої деревини використовуються в виробництві меблів: тверда та м'яка деревина. Їх опис наведено нижче: Листяні породи, що використовуються для виготовлення меблів Пиломатеріали з листяних порід походить від листяних дерев, які зазвичай ростуть повільніше. У високоякісних масивних меблів часто використовуються з лісом з сімейства листяних порід: дуб, горіх, тик, клен, бук, червоне дерево. М'яка деревина використовується для виготовлення меблів М'яка деревина, яка використовується для виготовлення меблів, зазвичай походить від хвойних (або не води) дерев, які ростуть швидше. Загальні хвойні породи, що використовуються в виробництві меблів, включають ялину, сосну та ялицю. Інші матеріали Фанера: виробляється на 3-5 тонких розрізів пиломатеріалів, які з'єднуються з клеєм. ДСП: Також називається дерев'яною пластиною, виготовлена ​​з лусного дерева, які склеєні. Клеєна деревина: виготовляється скріпленням шматочків твердого дерева.
Поради та поради
Хороше призначення є основою Плити для ви можете виробляти кухонні лінії, шафи, бібліотеки, вільно стоячі шафи, вбудовані шафи, столи, стільці, кавові столи, ліжка, скрині, полички та різні декоративні елементи. Напишіть, щоб ввести найбільш точне опис завдання, щоб точко точно знав, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

Меблевий майстерФадей З.
Меблевий майстерЛяксандра П.
Меблевий майстерКузьма В.
Меблевий майстерОрест К.
Меблевий майстерСимон Ю.
Меблевий майстерМикола П.