Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Муляр

Шукаєте муляра для кладки? У цій категорії є 23 837 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 744 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Муляр

Вам потрібна послуга у сфері кладки, муляр? Wilio допоможе знайти якісних фахівців з бетонування, будівництва підпірних стін, опалубки. Ціна робітника зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться додаткову інформацію про послуги: оздоблювальні роботи, прибирання після робіт, цегла, блоки, бруківка, бетон, затирка швів, які надасть один із наших 23 837 мулярів у даній категорії.

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 744 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Які типи матеріалів зазвичай користуються кладкою?
Třhla. Це якісний і міцний матеріал, який буде добре виглядати і стильно все життя нерухомості. Цеглини існують у всьому стилі стилів, від традиційного червоного до сучасної текстури та кольорів. Вони, як правило, виробляються з глини, піску, води, а іноді і вапна або золи. Різні типи цегли можуть містити різні інгредієнти, які змішуються, а потім утворюються. Коли цегла формується, вони спалюють. Гронок Цеглини зберігаються в протекторах, зв'язці, хрестом або напівструктивним. У цьому типі робіт кладки, акцент наголос, для створення рівномірних суглобів. Обов'язок кладки контролюються спочатку, а потім рівномірно наповнюються звичайним або цементним розчином. Суглоби можуть бути заповнені до площини куртки. Після удару, водно-рельєфний шар закритий, так що волога не проникає в кладку. Poroketón. Перевага - це легкий будівельний матеріал, який виробляється з наповнювача (пісок, або попелу), зв'язувача (вапно та цемент), водні та газотворчі добавки. Його використання в роботі кладки полегшує той факт, що він доступний у вигляді блоків, а також у вигляді повних систем для побудови стін та стелі. Тому це легке, його використання економить витрати у розмірах опорних структур та транспорту. Порбетонні блоки більше, ніж цеглини. Ті, які користуються на носійні та периферійні стінки, мають ручки та канавки, виготовляючи Мальту лише у горизонтальних суглобах. Таким чином, також потрібні набагато менш малярні суглоби та кладкові акти. Це не легкозаймисті, регулює співвідношення вологості в інтер'єрі і замерзає. Камінь Мурвива. Таким чином, рядок кладки обробляли кам'яними блоками, які можна знайти у кількох формах та візерунках. І камінь кар'єру, також відомий як міцний камінь, який зберігається як "хверей кладки". Результат менш чистий у вигляді та стінах без регулярного малюнка. Замість цього кар'єр камінь забезпечує справжній вигляд, який може виглядати чудово. Бетонні блоки Бетон схожий на цеглу. Оскільки бетонні блоки набагато більше, ніж цеглини, ці кладочні роботи займаються набагато коротшими. Отже, бетонні блоки є дуже популярним будівельним матеріалом. Крім того, вони, як правило, більш доступні, ніж цеглини, а також вогнетривкі. Вони часто використовуються в основному на фундаментах.
Які види кладки можна замовити?

Кладкові робочі поради

Цегла з цегли та бетонних блоків Кам'яний камінь, або цегляні стіни, Стіни підтримки, пости, декоративні або функціональні структури Будівництво та ремонт димоходів Ремонт пошкоджених стін і обмінюючи пошкоджені або божевільні цеглини та кладки Будівництво кам'яних стін з Мальтою або без нього Лиття бетонні колонці, основи, шайби Цементний ремонт Завод і розтягування стін Гідроізоляційні основи бетону, блоків або каменю Встановлення плитки натурального або штучного каменю Бетон Монтаж та реконструкція декоративних каменю та архітектурних деталей, таких як підвіконня, аркієр тощо. Встановлення кам'яних шляхів, терас, пожеж, сходів Наливання бетонних сходів і тротуарів Прибуття з бетону, гравію, плитки або з каменю
Поради та поради
Хороше призначення є основою Напишіть у призначенні, наскільки це можливо, опис якої роботи ви повинні виконати, і в якій мірі зрозуміти саме те, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Часті запитання

Чому шукати експерта на кладці у Віліо?
Шукаєте зручний експерт з роботи кладки? Незалежно від того, чи потрібно запропонувати будинок для завантаження, надлишок наступного поверху, замінити ядро, або змінити квартиру, ми допоможемо вам знайти експерт на кладці, який може це впоратися. Наші масони можуть обробляти все, починаючи від положення гаража, через повстання горища, додавши зимові сади до будівлі будинку з фундаменту. Збереження часу та грошей, порівнюючи ставки та вибираючи найкращі оцінені майстри з вашого оточення. Wilio допоможе вам знайти фахівців кладки, які зробить все з фундаментів, стін носіїв та стовпчиків до димоходу або каміна. Якість, за розумною ціною, і коли вам це потрібно.
Що таке масон?
Робота кладки включає в себе будівництво всієї конструкції шляхом об'єднання матеріалів за допомогою розчину. Мальта - це форма цементу, яка зберігає структуру цегли, бетону, каменю, мармуру та інших матеріалів після сушіння. Матеріальні кам'яні матеріали використовуються для робіт кладки, але й природно зустрічаються в природі.
Як знайти експерт з масонства в моєму районі?
Найкращий спосіб знайти експерту на роботі кладки - ввести попит на Віліо. Ми надішлемо ваш попит експертами з необхідною кваліфікацією, і ви зможете вибрати з декількох меню від масонів, які знають роботу, коли вам це потрібно. Потім порівнюйте пропозиції, прочитайте рейтинг та відгуки від клієнтів та перегляньте фотографії готової кладської роботи, щоб вибрати потрібну людину до вашого проекту.
Чи можу я зробити поодинці кладки?
Багато робіт кладки складніші, ніж це може здатися. Декоративна стіна в сад, який не носа, також може побудувати вітчизняний двір. Але щодо будівництва стін підтримки, будуючи фундаменти, або необхідно, щоб майстер знайомитися згідно з архітектурними планами та кресленнями, ви повинні воліти залишити цю роботу з професіоналів. Ви обов'язково будете впевнені, що всі робочі кладки було створено якість, і що будівля буде безпечною та міцною.
У мене є матеріал на роботі кладки, щоб доставити мене, або масон приносить ваш власний?
Цеглини та інші будівельні матеріали повинні бути оплачені або доставлені або доставляються після консультації з масон. Завжди переконайтеся, що у вас є весь необхідний матеріал. Найкраще погодитися, які матеріали повинні бути придбані, перш ніж підтвердити цитату на роботі кладки.
Як довго приймає кладку?
Тривалість роботи кладки буде залежати від того, який вид роботи йде, з суми підготовчих робіт, необхідних, і скільки метрів буде кладкою. Менша кладка може впоратися з зручним маслом через кілька годин, а більші проекти, такі як будівельна будівля, тривають кілька тижнів.
Який тип матеріалу найкращий з робіт кладки?
Відповідь на це питання значною мірою залежить від конкретного проекту. Залежно від стилю, потреб та структурних місць розташування, які будуть мати кладку, доцільно розглянути різні матеріали. Наприклад, якщо структура знаходиться в зовнішності, воно буде потрібно бути матеріалом, який є міцним і стійким до погодних речовин. З іншого боку, якщо елементи дизайну інтер'єру стануть більш важливим вигляд кінцевого продукту, замість якого є стійким.
Як довго кладку?
Це залежить від типу масової роботи, яка буде зроблена, від кількості підготовчих робіт, необхідних, і скільки метрів буде кладкою. Середнє значення масон може покласти від 280 до 500 цеглин на день. Менша робота може бути зроблена через кілька годин, а більші проекти, такі як будівництво, можуть зайняти кілька тижнів.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

МулярНазая О.
МулярДанилко П.
МулярКузьма С.
МулярДанилко Б.
МулярЄва Л.
МулярБорислав Ю.