Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Навіси

Шукаєте будівельника притулку? У цій категорії є 26 624 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 743 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Навіси

Вам потрібна послуга притулку? Wilio допоможе вам знайти якісних експертів у фокусі, проектуванні та будівництві укриттів. Ціна альтанок і пергол зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: транспортні витрати, земляні роботи та інструменти, надані одним із наших 26 624 столярів у категорії

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 743 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Послуги

Що включає притулок для монтажу та ремонту?
Ці послуги включають все, що потрібно для побудови нового зовнішнього притулку в саду або на подвір'ї або ремонту існуючого притулку. Наші постачальники можуть оцінити, чи можливий ремонт та вигідний або або чи це не кращий притулок, щоб видалити та розпоряджатися його випуску нового місця. На нашому порталі ви знайдете постачальників, щоб допомогти вам побудувати новий притулок та відновити старі.
Оцінка та ремонт притулку
Ця послуга є недорогий варіант, який повинен розглядатися до старих утилізації. Наш провайдер може переглядати свій притулок і побачити, чи є ремонтним ремонтом. Якщо будівництво потребує легкого ремонту, наприклад, Ремонт даху, постачальник зобов'язує вас рекомендованим ремонтом та необхідними матеріалами. Якщо ці матеріали доступні, вони зроблять необхідним ремонтом, а притулок буде більш стійким до майбутнього збитку.
Розбирання та утилізація старого притулку
Якщо притулок більше не є життєздатним і не допоможе йому або ремонтувати, наш провайдер також може запропонувати можливість демонтажу та утилізації. Цей параметр добре вибрати, якщо ви вирішили побудувати новий притулок. Постачальник демонтаж і утилізується старого притулку та залишає основи для нового. Він також може видаляти бази, якщо ви хочете розмістити нове притулок в інших місцях або якщо вони вже є непридатним станом. Стіни, двері, ізоляції та інші залишки видаляються з вашого сюжету та зберігаються у відходів для утилізації.
Монтаж нового притулку
У вас є кілька варіантів для відновлення притулку, оскільки його можна відремонтувати. Але ви хочете повністю побудувати притулок з самого початку? Вкажіть конкретно, який вид притулку вас цікавить. Встановлений притулок простий у складі та менш дорогих, неонтується більше часу, інструментів, обладнання та будівельників з кваліфікаціями та тушами у сфері столярних виробів та будівництва.
Останні зміни
Деякі постачальники можуть запропонувати додаткову послугу для привабливого, завершуючи ваш збірним притулком. Як щодо обробки нового пальто або місцевості в оточенні? На Віліо ви знайдете експертів на все!
Часті запитання

Чому наймайте майстра, щоб побудувати притулок / альтанку через Вільйо?
У вас є старий, пошкоджений притулок / Bower вам потрібно відновити? Хочете розробити новий сад альтанки з оригінальним дизайном? На Віліо ви знайдете майстрів, які зустрічають усіх ваших побажань. Замовте цю послугу з нами фінансово корисною, економію часу та комфортну. Ремонт притулку, включаючи складання та будівництво, є складним завданням. Однак, Війо допоможе вам знайти зручну кутилу, яка може виправити або побудувати притулок в розумній часовій рамці, і ви можете зосередитися на всьому іншому. Введіть попит на нашу платформу та залиште роботу над одним з наших провайдерів. За запитом, будь ласка, надайте всі деталі, такі як тип притулку, вашу адресу та ідеальну часову рамку. Провайдери зв'яжуться з вами безкоштовними та починають працювати відразу після узгодженого. Почніть з ремонту або будівництва притулку вашого мрії прямо зараз і використовувати Wilio!
Які переваги постачаючого постачача для збирання та ремонту притулку?
Якщо ви вирішите замовити свого постачальника, вам не доведеться витрачати свій час для виконання цього вимогливого завдання. Ви можете запланувати інші заходи та уникати проблем з підйомними важкими предметами та ризиком травм, які можуть виникнути при використанні інструментів.
Чи потрібно мені надати свої інструменти та обладнання для встановлення та ремонту притулку?
Надання інструментів та обладнання не є обов'язковим. Провайдери часто отримують свої інструменти та обладнання для виконання певної служби, і все, що вам потрібно поставити їх на ремонт матеріалу, складання або будівництва. Однак, якщо у вас є деякі інструменти або спеціальне обладнання, яке може полегшити роботу, ви можете позичити їх з постачальниками.
Як довго це займає монтаж або ремонт притулку?
Час, необхідний для здійснення цих послуг, залежить від природи та складності роботи. Якщо ваш притулок потребує незначного ремонту, можна достатньо для одного дня. Якщо це більш складна збірка, ваш постачальник потребує мінімального тижня.
Чи може постачальник допомогти мені з монтажним та ремонтом притулку?
Так, якщо вам потрібна допомога з монтажними, ремонтними або будівельними притулком, ви можете найняти одного з наших постачальників, щоб допомогти. Якщо ви займаєтеся бізнесом та продаєте ці послуги, ви також можете найняти наших провайдерів у будь-який час, коли вам потрібні розумні руки. Завжди вказуйте, яка робота від постачальника ви вимагаєте.
Чому важливий ремонт притулку?
Погіршення притулку його необслуговування являє собою майбутні рішення. Садовий інструмент та обладнання, що зберігаються в погано підтриманому притулку, часто знецінюються для комах та гризунів, для яких такий притулок стає часто вдома.
Чи можу я виправити притулок самостійно?
Так, ви також можете виправити свій притулок, але зробити це лише якщо у вас є необхідні навички, досвід та інструменти. Впровадження ремонту притулок - це нормально, якщо вони менше, і можуть бути зроблені протягом одного дня, і до того, як вони прибудуть дощі та порушити вашу роботу. Якщо ваша робота здається занадто жорсткою, або у вас немає часу, ми рекомендуємо найняти одного з наших провайдерів.