Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Ремонт

Шукаєте постачальника для реконструкції та ремонту? У цій категорії є 31 024 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 742 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Усі послуги
Усі послуги

Ремонт

Вам потрібна послуга у сфері реконструкції та ремонту? Wilio допоможе вам знайти якісних фахівців зі знесення та кладки, заміни підлоги, ремонту фасаду та внутрішнього фарбування. Вартість ремонту та ремонту будинку зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: консультації, бруківку та плитку, вартість меблів та фарбування, які надає один із наших 31 022 каменярів у цій категорії

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 742 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Чому шукати експерт з реконструкції на Віліо?
Незалежно від того, чи ви плануєте реконструювати квартиру або будинок, щоб бути вашим будинком сильнішим, більш економічним, або більш красивим, кожна реконструкція вимагає багато зусиль і представляє значні інвестиції. На шляху, щоб мріяти, це все любить скинути, за яке багато недосвідчених власників стикаються. Тому важливо вибрати надійний, досвідчений та якісний постачальник. Поверніть до професіонала, чи є безпечніше, ніж спустошення до реконструкції самодопомоги. Експерти, які спеціалізуються на реконструкції, мають необхідний досвід, контролює перевірені та безпечні процедури та знають, як працювати з різними матеріалами. Wilio допоможе вам знайти постачальника для довіри, щоб перетворити вашу власність мріяти житло.
Які навички мають експерт з реконструкції?
Експерт реконструкції має ряд навичок, необхідних для управління будівельними роботами та всіма, пов'язаними з реконструкцією. Його роль полягає в тому, щоб забезпечити, щоб кожен аспект роботи реконструкції здійснюється та відповідно до відповідних законів про будівництво. Він знає, як вибрати потрібні матеріали, процедури та інструменти. Це може стратегічно планувати, координувати та керувати людьми та ресурсами. Він може практично застосовувати різні технічні та будівельні методи, часто контролює принципи функціонального дизайну інтер'єру.
Як я можу знайти реконструкцію квартир та дому?
Створення попиту на Віліо - це швидкий та простий спосіб знайти доведений професіонал для реконструкції квартир та додому у вашому районі. Wilio допомагає вам знайти експерт, який може налаштувати час і зробить всю потрібну роботу.
Що потрібно зробити в реконструкції квартири або будинку?
Замінити підлогу або плитки. Зробити необхідну електричну установку та установку води та встановлення нової ванної та кухонного обладнання. Малювати, якщо будинок повинен бути пофарбований не тільки інтер'єр, але і зовнішній вигляд.
Мені потрібно реконструювати архітектор?
У більшості випадків архітектор не потрібний. Якщо це історична будівля, це буде необхідно для того, щоб архітектор підготувати бажану документацію, яка буде реконструйована компетентними органами.
Як довго це займе реконструкцію квартири або будинку?
Довжина реконструкції відрізняється від кожного проекту залежно від сфери роботи. Контрактетний контракт повинен включати дату початку та дати завершення. Коли реконструюється, необхідно зробити власника та може виконувати важливі рішення під час роботи. Під час реконструкції майстри повинні мати доступ до нерухомості під час звичайного робочого часу.
Скільки коштує реконструкція квартири або будинку?
Ціни на реконструкцію дійсно відрізняються залежно від потреб власника та варіантів бюджету. Експерт з реконструкції дасть вам всю інформацію, яку потрібно правильно вирішити, як використовувати засоби ефективності.
Коли найкращий час для реконструкції?
Реконструкція або перебудова внутрішніх просторів, як правило, може бути завершена в будь-який час протягом року. Деякі частини реконструкції можуть залежати від погоди. Наприклад, у реконструкції будинку, робота над фундаментами, стінами та дахом слід завершити при температурі над морозильною точкою.
Чи можу я купити свої власні будівельні матеріали для реконструкції?
Звичайно. Однак ми рекомендуємо ретельно обговорити постачальника, що матеріали будуть замовлені. Є багато малих та конкретних предметів, які потрібні, але легко не забувають, або не дотримуються точного типу.
Як буде запустити реконструкцію?
Є багато змінних, які впливають на те, як довго буде працювати для реконструкції квартири або будинку. Індивідуальні фази проекту коротко описані нижче. Вступна зустріч, щоб отримати уявлення про обсяг проекту та перевірку місця, де це буде визначено. Фаза пропозиції - під час цієї фази, клієнт та Постачальник погоджуються з пропозицією та планами реконструкції, згодом обидві сторони підписують контракт. Фаза підготовки - буде вибрано, а реконструкція заплановано. Фаза будівництва - будівництво. Припинення та фаза подання - остаточний список всіх решток виправлень та оздоблювальних робіт.
Яка робота дістається до складу реконструкції?

Що таке частина реконструкції

Змінити розташування в приміщенні та створіть на існуючих планах підлоги. Монтаж підлог, плиток, дверей Розбирання та встановлення кухонного відділення та аксесуарів Розбирання та встановлення санвузли Водоінсталяторська робота Електроінсталяційні роботи Картина
Поради та поради
Хороше призначення є основою Є багато змінних, які впливають на ціну та тривалість роботи, щоб реконструювати квартиру або будинок. Напишіть у призначенні як можна точніше, що б точно буде відновити експертну точність. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

Ремонт будинкуБорислав М.
Ремонт будинкуХадеон Е.
Ремонт будинкуКрістіян Р.
Ремонт будинкуФадейка У.
Ремонт будинкуБорислав Ю.
Ремонт будинкуДанилко Б.