Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Ремонт підлоги

Шукаєте бруківку для укладання або заміни підлоги? У цій категорії є 28 588 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 605 зареєстрованих спеціалістів

82 730 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Ремонт підлоги

Вам потрібна послуга укладання або заміна підлоги? Wilio допоможе знайти якісних фахівців для зйомки, зняття оригінальної підлоги, вирівнювання поверхні, укладання нової підлоги. Ціна укладання та заміни вимощення зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: вирівнювання, герметик, прокладку та смужки, надані одним із наших 28 588 фідерів у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 605 зареєстрованих спеціалістів

82 730 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Чому шукати експерт підлоги на Віліо?
Вам потрібно покласти підлогу або замінити його для нового? На Wilio ви знайдете експертів до різних видів підлог та поверхонь, включаючи дерево, ламінат, лінолеум, плитку, бетон, епоксидні та інші. Якщо вам потрібна підлога для вашого будинку, офісу чи ділового простору, ви знайдете професіонала, який порадить вам рішення, яке відповідає вашим потребам, бюджету та чудово виглядати. Wilio допоможе вам не тільки знайти експерту, який робить вибрану якість підлоги, а також зберегти пропозиції від найкращих нових майстрів, щоб закласти будь-який підлогу від вашого оточення.
Які послуги роблять на підлогу для мене?
Найчастіше це вилучення старих поверхів і укладання нових поверхів. Як частина цієї роботи, споживач може, при необхідності, збалансувати основний шар підлоги, встановіть теплоізоляцію, гідроізоляцію та згодом замінити підлогу для нового.
Які матеріали зазвичай використовуються для підлог?
Найбільш поширеними матеріалами внутрішнього підлоги включають ламінат, плаваючі підлоги, плитки, килими, дерев'яний паркет, вініл, пробку або дерев'яну та камінь як зовнішні рішення.
Як я можу отримати безкоштовні пропозиції для покладання підлоги?
Wilio дозволяє легко отримувати та порівняти різні ставки для покладання підлоги. Просто введіть попит, в якому вам потрібно буде зробити і почати отримувати безкоштовні пропозиції від місцевих фахівців за кілька хвилин. Потім просто порівнюйте меню і виберіть меню, яке вам підходить.
Які інструменти та обладнання вони використовують шари підлоги?
Інструменти та обладнання, що використовується для встановлення підлоги, будуть відрізнятися залежно від типу підлоги, але найчастіше це молоток, метр, ударна плита, свердла, пилка, різак, крейда, рівень духу та лазерного радіатора.
Скільки коштує підлогу?
Точна ціна буде залежати від розміру підлоги, типу підлоги та складності та складність часу завдання. Ціна також може вплинути, чи є це контейнер поблизу або має надходити з більшої відстані.
Чому я повинен найняти магістра з Вілья, а не бізнесу?
Кваліфікований в даній галузі може краще налаштувати ваші потреби та варіанти часу. Крім того, ви вибираєте з декількох ставок на Wilio, тому ви знаєте якісну роботу за розумною ціною. Крім того, ви можете вирішити, де ви купуєте матеріали, які ви можете ще більше заощадити.
Поради та поради
Хороше призначення є основою Є багато видів підлог. Напишіть, щоб ввести найбільш точне опису, які типи підлог будуть розглянуті, і в якій мірі це те, що нинішній стан підлоги розуміє, що саме ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Які типи поверхів я можу вибрати?
Бетонні підлоги Кваліфікована в даній галузі, яка вимірюється на бетонних підлогах, може розливати нові бетонні підлоги, або змінити зовнішній вигляд існуючих підлог, шліфувальним бетоном та епоксидними покриттями для подачі кольору та структури. Залежно від того, що потрібно буде зробити, він може працювати з бетоном, змішувачем, шліфуванням та польотом на підлозі або епоксидним. Дерев'яні плаваючі підлоги та паркет Плаваючі підлоги мають багато переваг, і ви можете вибрати з широкого кола стилів, крім того, може бути відносно легко зафіксований, якщо є пошкодження однієї дошки. Екологічні або конкретні варіанти, такі як також доступні. Мокрий стійкий бамбуковий підлогу або пробку. Також можна встановити звукоізоляцію, щоб зменшити шум. Після встановлення плаваюча підлога може бути легко збережена. Залежно від конкретного типу підлоги, можна просто зберігати його на рівній поверхні або приклеюються до більш високої стабільності та нижчого розширеного шуму. Задоволений килим. Старий килим повинен бути видалений при встановленні килимів. Видалення килимів може бути запиленим та складним, тому майстер буде використовувати Crowders, щоб звинувачувати килим та ножі, щоб розрізати килим. Якщо ізоляція знаходиться в хорошому стані (або не потрібна), може покласти новий килим безпосередньо на ньому. Він міцно штовхає килим у краю і кути кімнати і втирає надлишок матеріалу. Кахельні підлоги Плитка популярна головним чином у ванній кімнаті та кухні, тому що вони просто підтримуються чистими. Перш ніж встановити плитку, існуюче підлогу потрібно видалити спочатку. Тоді необхідно збалансувати поверхню. Після розміщення плитки та вилікування клею, розчин або герметик застосовують до суглобів між плитками, щоб утворити водонепроникну несусуючу поверхню. Ламінат, вініл і лінолеум При встановленні вінілового підлоги лінолеум або ламінат починається з видалення старих покриттів і звичаїв. Ламінат, як правило, легко видаляється, але в залежності від використовуваних клеїв може вимагати хімічних розчинників. Після очищення поверхні підлоги вирівняні та приготовані з необхідним підкладкою та ізоляцією. Підлога поміщається на те, що він просувається з кута найдальших дверей, і важливо, щоб ніяких екскурсій не є гладким і рівним.
Яку роботу покласти частину підлоги?

Підготовка поверхні підлоги для установки
Перш ніж встановити новий поверх, потрібно підготувати поверхню підлоги, щоб встановити або відновити його. Іноді необхідно видалити попередній матеріал підлоги, при очищенні залишків попереднього поверху, скребного, подрібнення та компенсації нерівності. Для того, щоб створити чисту і навіть поверхню, може бути необхідним заповнити тріщини герметика, цементу або використовувати низький підлогу кімнати.
Вимірювання, різання та змішування підлоги
Прикладання підлоги необхідно правильно оцінити кількість, вимірювати та скоротити матеріали підлоги, щоб відповідати призначеному плану встановлення підлоги. При необхідності, використання клею слід змішувати і рівномірно застосовувати до субстрату, щоб бути новим поверхом, викладеним за межі. Якщо прокладена підлога необхідна, щоб згадати правильний розчин, необхідний для встановлення плиток. Питові процедури підлоги потрібні, наприклад, при встановленні електричних нагрівальних фольг або гарячої води підлоги підлоги, або при застосуванні гідроізоляції.
Створення бажаного малюнка
Для правильної установки нового поверху часто потрібно вказати розподіл різних моделей, щоб намалювати керівні лінії та осей. Тільки тоді можна покласти підлогу так, щоб окремі плитки або дошки утворюють бажану шаблон.
Встановлення нового поверху
Килими, лінолеум, ламінат, дерево, бетон та плитки використовуються, коли з'являється новий поверх. Шар підлоги на додаток до цих матеріалів використовують інші елементи та матеріали, такі як герметики, нівелізація, клеї, ізоляційні фольги, винищувачі, силікони та плінтуси.
Модифікація поверхні підлоги
Коли підлогу закладено майстром, переконайтеся, що немає бульбашок або інших помилок. Якщо тип підлоги вимагає від підлоги, заповнивши суглоб з TMEL або цементом. Він також може зробити додаткові обробки з використанням шліфувальних машин, лаків, масел та підлоги восків.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

Ремонт підлогиМикита Р.
Ремонт підлогиМихайло К.
Ремонт підлогиПанас О.
Ремонт підлогиМихайло У.
Ремонт підлогиФедір К.
Ремонт підлогиГеоргій К.