Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Тінкер

Ви шукаєте сантехніка? У цій категорії є 29 404 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 739 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Тінкер

Вам потрібна послуга сантехніка? Wilio допоможе вам знайти якісних фахівців з будівництва ферм, утеплення покрівлі, покрівлі, очищення даху. Ціна покрівельника зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: будівельний брус, ізоляційний матеріал, черепиця, покрівля з листового металу, сантехнічні плоскогубці, сантехнічний молоток, які нададуть вам одного з наших 29 404 сантехніків у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 739 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Послуги

Які включають покрівельні послуги - Klampiars (послуги даху)?
Покрівельні послуги не тільки про нові дахи додому. Покрівельні покрівель / Clampiari може відновити частину вашого даху, відновити його всі або ремонтувати крапельні системи та дренажну духовку. Вони також можуть виконувати запобіжний контроль, виявляти потенційних ризиків, які можуть спричинити дорогого ремонту в майбутньому. Монери навчаються людей і мають досвід роботи з роботою на висоті. Ось деякі конкретні послуги, які ви можете вимагати:
Встановлення покрівлі
Чи це дах на новій будівлі або реконструйованому даху на вашому поточному будинку, шумний - покрівельний покрівля подбає про те, що ваш будинок був стійким до погоди (особливо дощ та вітер), а інтер'єр будинку залишався сухим. Вони пропонують вам привабливий колір і замовляють найбільш підходящі покрівельні (танки, кольорові аркуші та інші види), необхідні для завершення даху. Дах також може встановити вентиляційні турбіни для вентиляції вентиляції даху.
Реставрація та очищення даху
Якщо вам потрібна основна чистка або повна відновлення та повторне ущільнення, ви можете знайти експерт (постачальник), який спеціалізується на відновленні покрівлі. Ваш постачальник даху перевірятиме вашу дах, знаходить недоліки та пропонує ваш план відновлення даху. Вони можуть використовувати очищувачі високого тиску та видаляти з брудного даху без пошкодження покриття. Іноді ви можете тільки потребувати тільки пальто і повторне ущільнення, щоб пролити життя вашої даху. Для фарбування дахів Замовити художник, який робить висоту роботу.
Ремонт даху.
Всі ремонт даху починаються з статичної безпеки (статики). Покрівля небезпечна, тому повинно бути використання особистого перестрахування та інших пристроїв та захисних структур для забезпечення працівників. Ваш експерт на покритті даху буде оцінювати будь-який збиток і забезпечує пропозицію для ремонту. Ремонт даху може бути простим або складним і може містити ремонт або заміну плитки, ремонту іржі або заміну герметизуючого або з'єднувального засобу. Пошкоджена дах повинна бути виправлена, перш ніж це станеться з водою і цвіллю.
Встановлення та ремонт жолобів
Дуже важлива ефективна система водовідведення з даху (кориолом та дренажних труб). Якщо ваші карнизи будуть повними, іржаві, пошкоджені або виходять, вони не будуть працювати належним чином і можуть спричинити проблеми в майбутньому. Покрівель може допомогти з установкою жолобів, захисту жолобів та встановлення свинцевої труби разом з очищенням жолоба, щоб зробити все у бездоганному стані.
Монтаж та ремонт сонячної панелі (фотоелектричні панелі)
Вам потрібні сонячні панелі на вашому даху? Ваш технік - постачальник закуповує правильні частини на основі ваших енергетичних вимог. Фотоелектричні панелі встановлюються на сонячну сторону даху (ідеалізовані, орієнтовані на південь, південний захід), а найбільш ефективний нахил панелей становить близько 35 °. Асамблея займається спеціальними компаніями, які пропонують та підраховує правильну кількість панелей, забезпечить збірку та приєднати їх до вашої системи. Сонячні панелі майже без проблем, мають довге життя і рідко вимагають великого ремонту. Однак регулярна очистка сонячної панелі допоможе забезпечити ефективну роботу всієї системи. Ваш технік також перевіряє потенційне погіршення електричної установки та монтажу та може перевірити їх, щоб забезпечити ефективну функціонування системи.
Часті запитання

Покрівельні покрівельні покрівельні покрівлі з Вільо
Кожна людина заслуговує на те, щоб мати дах над головою. На ринку є багато видів покрівлі різної якості. Пошкоджена - витік даху більше, ніж просто незручності - для особливої ​​несприятливої ​​погоди може змінюватися на серйозну проблему, з точки зору безпеки, а також дорогих внутрішніх ушкоджень. Ремонт даху ніколи не повинен бути затриманим або відремонтованим тимчасовими імпровізованими рішеннями; Ви повинні мати справу з ними негайно, правильно і всебічно. Якщо ваша дах повинна бути повністю обмінена, частково реконструйована або необхідна для чищення його належним чином, експерт по даху, щоб задовольнити ваше завдання, також може бути у вашому регіоні. Просто пишіть на ваш покрівельний попит, який вам потрібно зробити, і незабаром отримає пропозиції від місцевих фахівців. Кожен буде мати рейтинг та відгуки попередньої роботи, тому ви можете впевнені, що реконструкція даху буде виготовлена ​​на високому рівні та вчасно. Отримайте безкоштовні та не обов'язкові пропозиції від Wilio сьогодні!
Що робить дах даху / покрівель?
Покрівельна дах або покрівельна установка, виправлення та обмін дахів і забезпечує їхнютливість та стійкість до погоди. Вони також можуть встановлювати додаткові елементи та системи даху, такі як жолоби, сонячні панелі та провідні труби.
Які спільні проблеми можуть допомогти вам допомогти?
Витоки даху є найбільш поширеною проблемою. Це може бути пов'язано з тріснутою або зламаною сумкою даху, пошкодженим сталевим листом або поверхневими проблемами герметизації. Ще однією частиною проблемою є системами жолобів або зливні труби, які можуть бути забиті, вибух, що впливає на воду даху.
Дах витікає мені. Що я можу зробити, поки вони не будуть робити?
Якщо вода проникає через стелю, зібрати його в відра або великі контейнери. Перемістити будь-які меблі або особисті речі, щоб не розплавити. Якщо вода збирається в підрозділі простору (розглянуто), ловити воду в відро прямо там, щоб не пройти через стелю. У надзвичайній ситуації, будь ласка, запитайте місцевого пожежного відділення та рятувального корпусу.
Чи вимагають покрівельні покриття деяких конкретних кваліфікацій, сертифікації або ліцензій?
Ваш постачальник - покрівельна кваліфікація для отримання досвіду шляхом об'єднання досвіду та формального навчання. Професійна компетенція необхідна для роботи зв'язаної торгівлі. Необхідно взяти до іспиту. (Klampiar виконує монтаж, технічне обслуговування, ремонт та реконструкцію всіх видів покрівельних, покрівельних шин та покрівельних конструкцій плоских та похильних дахів.) Запитаний ступінь освіти - Центральна професійна школа з ст. Клампая - покрівельником. Кваліфікація може бути отримана шляхом завершення акредитованої освітньої програми.
Як довго це візьме мій корупційний покрівник?
Це буде залежати від розміру, складності вашої даху (пряма дах, похилий дах, вікна даху, вікіере) та пошкодження збитку. Робота може зайняти 2-3 або більше днів. Процедура та швидкість роботи будуть залежати від погоди, оскільки більшість покрівельних корекцій можуть бути реалізовані лише у сухому погоді без дощу.
Скільки коштує ролик на даху?
Вартість сантехнічних робіт залежить від обсягу робіт, обраного матеріалу, клямпая та місць. Робота з середнього сімейного будинку буде коштувати вам в діапазоні 1000 - 2000 €. Ви можете надіслати попит на Віліо, щоб дізнатися точну ціну. Трудова робота - ціна від 7 € / год. Встановлення системи жолоба від 5,99 € / БМ.
Корисна інформація

Що потрібно знати

Вибір правильного покриття даху Ви повинні думати про деякі ключові речі, коли вибираєте право спеціаліста на покрівельних покриттях. У цій статті ми переведе вас на крок за кроком: Виберіть когось, хто має демонстраційну роботу Виберіть когось, хто добре перевіряє дах Отримайте детальну цитату з кожного ремесла, які ви розглядаєте Дізнайтеся, чи правильно покрівель, використовуючи обладнання безпеки Переконайтеся, що кожен експерт заздалегідь повідомив про вартість оренди обладнання Ніколи не платите заздалегідь всю суму! Переконайтеся, що Республіка є членом певної конкретної асоціації. Переконайтеся, що робота завершена в такому стані, в якому ви контрактували Давайте подивимося кожного з них трохи глибше. Виберіть когось, хто має багато конкретних досвіду. Яку дах у вас є? Дошкова, покрівельна покрівля та ремонт плоских дахів вимагає дуже різних навичок, тому зверніть увагу на розробку, що має певний досвід роботи з реалізацією подібних робіт, які вам потрібні. Gábor B. - це покрівля вже 11 років і має 200 позитивних відгуків про Війо. Пояснює: "Переконайтеся, що ви можете насолоджуватися реальним досвідом роботи з вашою роботою, особливо якщо це великий проект - наприклад, абсолютно новий дах. Більшість дахів будуть мати досвід роботи з плитками та плиткою - але багато плоских проектів даху включають використання скляних волокон та інших більш сучасних матеріалів, з якими деякі покрівельники не матимуть великого досвіду. Тому обов'язково наймайте когось, хто використовував ці матеріали кілька разів - і найкраще, будь ласка, запитуйте програму нещодавньої роботи ". Особливо у великих покрівельних роботах намагаються поговорити з попередніми клієнтами. Як пояснює, хороший фахівець, що охоплює дах, хоче похвалитися минулими проектами: "Зазвичай ми покажемо наш портфель з потенційним клієнтом, наприклад, на планшеті. І якщо є робота, подібна до клієнта, яка хоче замовнику, ми б запропонували йому зв'язатися з колишнім клієнтом, щоб поговорити. " Виберіть когось, хто ретельно перевіряє цю область. Польова робота може бути особливо фрагментованою з власника будинку, оскільки воно часто не може визначити проблему або виглядати ретельно. Як підкреслює Gábor B., це дійсно важливо вибрати покрівель, який ретельно розглянемо ретельно і фотографувати документ. Переконайтеся, що кожен спеціаліст на покритті покрівлі ви попросите цитату, місце роботи фактично перевіряється. Якщо витоки даху, з дефіциту землі дійсно не розкривається! Кожен покрівельник повинен подивитися на дах і розробляти робочий план, який неправильно виправляється. Якщо майстер ставить вам пропозицію від голови, я був би обережним. Gábor B.: "Коли стэнч перевіряє місце, ви повинні детально пояснити, яка проблема і показати вам детальні фотографії. Це особливо важливо у випадку проблеми даху, тому що малоймовірно, що власник будинку міг оцінити уражену ділянку ". Отримайте детальну цитату з кожного експерта, що ви вважаєте, що кожен покрівель повинен надати вам чітку та докладну письмову цитату з розбивкою всіх можливих витрат. Вони можуть бути: Робота - включаючи оренду будь-яких субпідрядників Матеріали, включаючи ПДВ та інші податки Паркінг Витрати на видалення відходів Оренда інших інструментів або обладнання Обладнання безпеки або будівництва - такі як фехтування або портативний туалет Кожна цитата повинна також пояснити структуру плати (за годину, на день або за фіксовану ставку для всієї роботи?) І виділити, коли потрібно зробити будь-які платежі. Наприклад - чекаючи будь-якого матеріалу, щоб заплатити заздалегідь? Або трейдер радий заплатити після завершення всього проекту? Нарешті, кожен елемент повинен містити докладний опис роботи. Переконайтеся, що ви отримуєте ту ж інформацію від усіх майстрів - щоб ви могли порівняти аналогічні продукти. І якщо ви думаєте, що в меню відсутня деталізація. Отримайте безкоштовну цитату. Ми допоможемо вам зустрітися з професійними покрівелями у вашому регіоні та отримати справжні пропозиції сьогодні. Дізнайтеся, чи правильно шумпер використовує безпечне обладнання. Кожен покрівельник повинен відповідати різним правилам, що стосуються роботи у кількості, а саме указу №. 374/1990 Coll., Частина 9. Використання бухтування (на відміну від сходів) не завжди необхідно. Однак покрівель буде пояснено без проблем, оскільки планує безпечно використовувати свій пристрій та таким чином, що відповідає закону. Переконайтеся, що кожен Stremár заздалегідь повідомив про вартість оренди обладнання. Оренда певного обладнання, швидше за все, призведе до значних витрат - так важливо, щоб ремісник ви виберете заздалегідь інформувати про будь-які додаткові витрати. Gábor B. пояснює: "Що стосується обладнання, який використовує трейдер, це дійсно просто питання переваг. Наприклад, я ніколи не використовую ліси - якщо робота не вимагає цього. Немає нічого поганого з надходженням покрівлі, який використовує ліси, але домовласник повинен усвідомити, що його оренда дорожче, тому Торговець буде мати вас за ці збільшення витрат заздалегідь, перш ніж зробити їх. В ідеалі, вони повинні включати ліси кошти окремо від витрат на роботу та будь-який матеріал ". Ніколи не платите заздалегідь всю суму! Деякі фахівці, що покривають покрівлі, люблять чекати з платежами, щоб закінчити роботу. Інші можуть спочатку просити депозит, особливо для більших проектів. Однак, ви не повинні платити більше 25% до початку роботи; І ніколи не давайте роботу на ремесло, який хоче попередньо повну суму. "Не бійтеся попросити покрівля, якщо ви можете відкласти платіж, доки це не зробить! Таким чином, ви правильно відновите. Хороший професійний, який впевнений у вашому ремеслі, не матиме проблем з цим ". Я хочу фотографії з усього ремонту. Перед тим, як ви платите, ви повинні вимагати від роботи від робочих процесів: "Переконайтеся, що майстри зробить багато фотографій завершеної роботи і дають їм їх. Таким чином, ви можете виділити його на все, що не прекрасно - наприклад, на тріснутій плитці або надмірному використанні силікону - перш ніж ви заплатите. Ми фактично надсилаємо дрони, щоб фотографувати - особливо для великої роботи. " Таким чином, клієнти отримують аерокосмічний знімок будинку та багато якісних детальних зображень виконаної роботи, які можуть легко підходити. Якщо щось піде не так після завершення роботи, не бійтеся перевіряти іншу компанію, ніж оригінал. Ви отримуєте експертну незалежну другу думку, якщо оригінальна компанія спробує оскаржити те, що потрібно зробити. Це просто боєприпаси для укусу, ви можете мати у задній кишені, якщо вам це потрібно.