Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Укладання плитки

Шукаєте плиточника для укладання бруківки та плитки? У цій категорії є 28 944 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 605 зареєстрованих спеціалістів

82 730 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Укладання плитки

Потрібна послуга у сфері тротуарної плитки? Wilio допоможе знайти якісних фахівців для зйомки, зняття оригінальної підлоги, вирівнювання поверхні, укладання нової підлоги. Ціна укладання плитки зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: вирівнювання, герметики, прокладки та молдинги, які надає один із наших 28 944 асфальтоукладальників у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 605 зареєстрованих спеціалістів

82 730 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Навіщо шукати фахівця для плиток та мощення на Віліо?
Нова плитка та мощення можуть перетворити вашу ванну кімнату, кухню або терасу. Ця елегантна і довговічна поверхня просто підтримується, очищає, міцно довго красиво і без подряпин. Згідно з якими матеріалами, формами та кольорами пальто ви вирішили познайомити вас з вашою домашньою унікальною атмосферою та стилем. Який варіант ви вибираєте? Кераміка, фарфор, граніт, мармур, камінь, шифер або теракота? Ключ до красивої плитки - знайти експерта, який займе хорошу роботу в своїх поселеннях. У добре зробленому, кожна черепиця буде правильно розміщена, і на поверхні не буде нерівності. Зручна черепиця може бути залежно від них, щоб бути всіма, закладеними, з рівномірним та найтоншим розчином. Wilio допоможе вам знайти майстерний експерт, щоб встановити плитку та плитку, яка готова приступити до вашого проекту, коли він вам підходить.
Які навички робить плитку?
Тілри працюють з цілим спектром матеріалів, таких як кераміка, теракота, камінь, скло, граніт та мармур. Скарби з плит, як правило, передбачає приготування поверхонь і вирівнювання штукатурки, якщо це необхідно, подальша різання плитки для розміру та форми, укладання плитки та їх розчину. Багато плитки працює, особливо при реконструкції, вимагає видалення попередньої поверхні перед початком роботи.
Які види роботи це робить?
Професійна черепиця покриває палички та стіни плитки, плитки або плитки. Найчастіше нахиляючись на кухню або ванні кімнати, але мощення та плитки часто використовуються в коридорах, на терасах, гаражах, у басейнах або на храмах. Деякі плитки також працюють з спеціальними матеріалами та методами, такими як мозаїка.
Скільки коштує плитка?
Вартість роботи буде залежати від того, скільки квадратних метрів квадрата буде витіснення або черепицею, щоб бути заданим, і тип або розмір використовуваного матеріалу, наприклад. Граніт, мармур, кераміка та інші, тому що деякі матеріали більш вимогливі бруд, компенсують або компенсують. Ціна також може впливати на те, чи застосовувати плоскогубці, вирізані краю, круглі кути або нанесіть силіконове ущільнення. Вартість роботи черепиці не включає ціну для самої плитки та в основному навіть клею, масу до суглобів або ущільнюючих силіконів. При порівнянні ставок рекомендуємо, щоб розрахунки містять ті ж типи та кількість матеріалів, поки вона повинна поставити її. Ціна також може вплинути на це, чи необхідно видалити оригінальну плитку, незалежно від того, чи потрібні попередні роботи, і що це плитка, або вона повинна надходити з більшої відстані. За звичайним ціноутворенням на квадратний метр, площа припускає, що всі старі плитки видаляються, а чиста і плоска поверхня готова почати роботу, тому, якщо це не потрібно у вашому призначенні. Крім того, нахилі припускають, що це буде квадратною або прямокутною кімнатою звичайних форм. Якщо кімната нестандартна і міцна, вона може вимагати більшого різання матеріалу для адаптації матеріалу, і це також буде впливати на вартість роботи.
У мене є плитки та інструменти, щоб доставити мене, або Tiler принесе свій власний?
Плитка, як правило, принесе всі необхідні інструменти та обладнання, але плитки, плитки та інші будівельні матеріали повинні бути сплачені після консультації з плитки або доставити вас. Завжди переконайтеся, що у вас є весь необхідний матеріал. Найкраще погодитись, які матеріали потрібно придбати, перш ніж підтвердити цитату про роботу.
Як знайти хорошу черепицю?
На Wilio ви просто знайдете зручний і готовий професіонал на тротуар і плитки від вашого оточення. Просто введіть попит, дайте відповіді на кілька запитань про те, що треба або плитки потрібно запитати та чекати пропозицій від досвідчених плиток.
Скільки часу потрібно?
Це залежить від матеріалу, від кількості підготовчих робіт, необхідних, і скільки метрів плиток або мощення буде запропоновано. Менша робота може бути зроблена через кілька годин, а більші проекти, такі як видалення та встановлення нових плиток на кухні та ванні кімнати, можуть зайняти кілька днів.
Чи можу я зробити плитки?
Це може здатися, щоб відкрити ванну або кухню, можна дійсно кожен. Але, щоб виправити неправильну плитку, потрібно повністю розібрати всю установку та повністю починати з самого початку, часто вимагає від того, щоб купити нові матеріали. Це не тільки багато часу, а й дорого.
Поради та поради
Хороше призначення є основою Напишіть у призначенні, наскільки це можливо, опис якої роботи ви повинні виконати, і в якій мірі зрозуміти саме те, що ваша ідея. Перевірте реалізацію Щоб переконатися, що всі роботи були якісно, ​​перевірте роботу під час її курсу, а також після завершення його завершення. Бюджет і час Не забудьте додати свої вимоги до завершення виконання. Якщо у вас є визначений бюджет, який потрібно дотримуватися, зверніть увагу, що постачальник послуг вже на початку.
Які послуги вони забезпечують нахил?

Послуги з плитки

Ванна плитка Плитка для підлоги Плитка на кухні. Ремонт / заміна пошкоджених плиток Видалення плиток Кріплення випущених плиток Камінні плитки Тераса Паспорт / вхід / сходи Кухонні професії Плитка для басейну Зовнішня плитка
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

Укладання плиткиКрістіян Н.
Укладання плиткиДанилко Н.
Укладання плиткиМихайло В.
Укладання плиткиСергій Й.
Укладання плиткиФедір Г.
Укладання плиткиКирило С.
Укладання плиткиСергій З.