Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Установка побутової техніки

Шукаєте майстра для підключення техніки? У цій категорії є 22 915 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 743 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Установка побутової техніки

Вам потрібна послуга у сфері підключення побутової техніки? Wilio допоможе вам знайти якісних фахівців з демонтажу старих приладів, встановлення та встановлення нового приладу, підключення витяжки до існуючої системи розподілу, розширення розподільного отвору, заміни газового крана, функціонального тестування та навчання, експлуатації та обслуговування. Ціна на встановлення електроприладів зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: вивезення та екологічна утилізація старих приладів, наданих одним із наших електриків 22 915 у категорії

Дивіться також:Ціни

4 606 зареєстрованих спеціалістів

82 743 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Навіщо шукати експерту для ремонту приладів у Вільйо?
Коли домашній прилад швидко йде, ми швидко зрозуміємо, як це дуже багато в нашому повсякденному житті. З купи брудних тире, через морозильну камеру, повну плавлення їжі, до піднімаючої ванної кімнати, зіпсований прилад означає проблему удару. Незалежно від того, чи потрібно виправити зіпсовану пральну машину, холодильник, мікрохвильову піч або посудомийну машину, зручний технік, який може з'ясувати, де сталася помилка і зробить все для зіпсованих приладів, щоб знову працювати. На Wilio ви знайдете професіоналів для ремонту побутової техніки, які готові допомогти вам і приїхати, щоб зробити ремонт, коли вам це потрібно.
Які навички ремонт споживачів?
Ремонтники приладу є зручними методами, які можуть вивчити прилад та з'ясувати причину помилки. Він виконує технічне обслуговування на різних об'єктах, і може оцінити, скільки це буде коштувати їх ремонт або придбання запасних частин. Він може порадити вам, як правильно турбуватися про прилад, щоб запобігти пошкодженню в майбутньому. Це також допоможе вам з професійною установкою різних приладів, таких як посудомийна машина, вбудовані труби та плитки.
Як я можу знайти зручний ремонтник?
Створення попиту Wilio - це швидкий і простий спосіб знайти зручний ремонтник, який може зафіксувати тип приладу, який пішов не так. Wilio допомагає вам знайти ремонтника, який може налаштувати час і зробити виправлення, коли вам це потрібно.
Скільки коштує ремонт призначення?
Ціна залежить від типу приладу, складності ремонту, необхідного часу, запасних частин, деталей, і навіть від того, чи є ремонтник поблизу, або повинен вийти з більшої відстані.
Коли називати ремонтника?
Якщо ви відремонтуєте пошкоджені прилади занадто довго, щоб затримувати, інші компоненти можуть бути пошкоджені та відновлені так значно. Більшість сучасних побутових приладів є складними пристроями, які не повинні випробувати ремонт Laik, але тільки досвідчений спеціаліст. Для Вільо ви знайдете досвідчені виправлення приладів, які мають належне обладнання, інструменти, знання та доступ до заміни, щоб керувати кожним ремонтом.
Які види роботи ремонту приладів?
Ремонтники приладу є зручним техніком, який виправляє пошкоджені або нетовариські побутові прилади, встановлює прилади та піклується про їхнє обслуговування. Ремонт може здійснюватися на місці за замовником або послугою, залежно від розміру приладу та типу бажаної роботи. Wilio допоможе вам знайти зручний ремонтувач етикетки, від вашого оточення, який охоче допомагає, коли він вам підходить.
Які послуги надаються ремонт пристроїв?

Ремонт кухонної техніки
Прилад є невід'ємною частиною кожної функціональної кухні. Якщо ваша кухонна прилад не дається бажаної продуктивності, або пошкоджена на Wilio ви знайдете розумні ремонтники, які будуть видаляти розлад.
Виправити морозильники
Правильно функціонуюча морозильник необхідний для виконання всієї їжі і не розбиратися. З пошкодженої дверної печатки, забитий воду фільтрів до необоротного заморожування на Wilio ви знайдете ремонт морозильників, який може впоратися з ним.
Ремонт посудомийної машини
Якщо посуду хмарно та брудну, або стоячу воду в нижній частині посудомийної машини, ймовірно, будуть потрібні послуги посудомийної машини. Якщо ви називаєте ремонтника вчасно, щоб запобігти подальшому пошкодженню, або гонки.
Ремонт труб та плитки
У випадку газової печі можуть бути проблематичні пальники, які не забуті або не можуть загрожувати небезпеці витікання газу. У випадку керамічних керамічних плит, опалення може не вдаватися до правильної температури або навпаки, щоб перегріти саму пластину, яка викликає її вибухнути. У трубах часто не вдається нагріватися, будь-яка наявна програма або вентилятор, що забезпечує гаряче повітря. Посилання на професіонал, щоб допомогти вам.
Ремонт мікрохвильової печі
Якщо мікрохвильова піч є Inkrí, він переставав обертати тарілку дна, або не вимкнути, воліє зателефонувати до ремонту.
Ремонт холодильника
Ніколи не існує хорошого часу для шпадійного холодильника, але найгірше знаходиться в літні місяці. Якщо холодильник виправляє право, якщо він починає накопичувати морозу, або вода витягує найвищий час, щоб зателефонувати до ремонту.
Ремонт пральних машин
Якщо ваша пральна машина має верхню або з фронту, можуть виникнути такі проблеми, як витік води, втрата обертання через пошкодження приводу, заблокованих дверей, розкриваючи воду, родовища води та багато іншого. Зручний ремонтник може допомогти вам.
Ремонт винного холодильника
Таким чином, ви не насолоджуєтеся своїм досвідом пиття, якщо ваш винний холодильник не тримає пляшки вина при правильній температурі. Найбільш часто зустрічаються невдачі перегріву та подальше спалювання двигуна або генератора або деталей.
Корекція травлення
Ремонт дзвінка Якщо ви помічаєте слабку продуктивність капоту, спеціальні звуки на основі двигуна або вентилятора, або якщо травлення контролюється капотом.
Корекція сушарки для одягу
Пральні сушарки можуть мати занадто багато енергоспоживання, і якщо вони не належним чином підтримуються при невдачі, можуть викликати пожежу. З регулярним обслуговуванням та ремонтом сушарки ви можете запобігти занадто гарячим або занадто холодним циклом і тримати себе не тільки вашою сушаркою функціональним, але і вашим одягом довше і непошкодженим.
Демонстрація

Демонстрації реалізації наших провайдерів

Установка побутової технікиДимтрус Т.
Установка побутової технікиМихальцо Р.
Установка побутової технікиЄвгеній Я.
Установка побутової технікиІгор Б.
Установка побутової технікиФаді Е.
Установка побутової технікиМихайло Д.