Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти
Ласкаво просимо до Віо!

Ви переглядаєте Wilio як незареєстрований клієнт

Перейти до професійного
Навігація
Послуги
Прейскурант
Про заявку
Завантажте програму
Як це працює
Як ми можемо покращити
Зв'яжіться з нами
Про Wilio
Увійти

Установка вікон

Шукаєте установника вікон? У цій категорії є 26 224 постачальників. Відправити запит.

Розпочати

4 607 зареєстрованих спеціалістів

82 744 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Установка вікон

Вам потрібна послуга встановлення вікон? Wilio допоможе вам знайти якісних експертів з націлювання, транспортування, встановлення та встановлення вікон. Ціна установки вікон зазвичай залежить від спектру послуг. Дивіться більше інформації про послуги: вартість доставки, післяпродажне обслуговування та дрібний ремонт, наданий одним із наших експертів 26 225 у цій категорії.

Дивіться також:Ціни

4 607 зареєстрованих спеціалістів

82 744 вирішених проектів

4.8 з 5 Середня оцінка наших фахівців

226 512 Установки додатків

Часті запитання

Чому для залучення ремонту та обміну вікном VILIO?
Якщо вам потрібно зробити ремонт або обмін вікнами, і ви не хочете довго чекати, ніж потрібно, замовити свою послугу через Віліо. Незалежно від того, чи ви будуєте сімейний дім, ви реконструюєте свою старшу квартиру або мають вікно, порушене або пошкоджене з якоїсь причини, запустіть свій експерт через Віліо. Це приходить до вас додому та ремонтує або замінюють вікна Windows або скляна, так що знову повністю функціональна захищає ваш будинок і заощадив вас. Найкраще місце для пошуку, який має досвід роботи з монтажу та ремонту Windows Willio. Незалежно від того, чи потрібно виправити вікно будинку або відновити вікно автомобіля, ми знайдемо експерт експерта у вашому районі, що зробить це.
Що робити з розбитим вікном, поки я не чекаю ремонту?
Почніть, переконавшись, що скло вікна не є вільним, щоб не викликати і не може зашкодити членів сім'ї або домашніх тварин. Якщо у вас є тріснут вікно, і ви стурбовані тим, що вітер зламає його або всередину, ви можете зламати розтріскування грубою клейкою стрічкою, яка тимчасово запечатана.
Який матеріал мені потрібно виправити вікно?
Вам не потрібно купувати що-небудь, щоб виправити ваші вікна, якщо це не буде керувати вашим обслуговуванням людини. Застереження в основному приносять власне обладнання та витратні матеріали та консультують вас під час служби, якщо є деякі деталі.
Хто платить за ремонт вікон - орендар або орендодавця?
Ремонт вікон зазвичай стоїть між 50-200EUR, коли ви забронюєте послугу через Wilio. Загальні фінансові витрати на вашу службу залежатимуть від типу та розміру вікна, типу ремонту, розташування вікна, доступу до нього та часу для виконання робіт.
Послуги

Що включає службу ремонту Windows?
Ваші ремонтні вікна можуть допомогти вам з різними типами Windows (Classic Windows, Euro, пластикові або алюмінієвих вікон) та ремонтних послуг, або фіксації кадрів, або заміни скляних дощок або навіть ремонту автомобілів. Це консультує вас з найкращим рішенням (з заміною або ремонтом) та використання їх спеціалізованих інструментів для виконання роботи. Ми надаємо найпоширеніші послуги для відновлення Windows:
Ремонт скляних наповнювачів Windows
Ваше обслуговування почнеться з оцінки травми. Якщо сфера пошкодження скляної дошки не відповідає, вони рекомендують вам замінити весь вікно заповнення склянки. Але якщо ваше скло вікна має лише невелике розтріскування, отвір або подряпини, вони зможуть тимчасово виправити печатку. Робочі, стійкі рукавички будуть мати працівників, щоб маніпулювати розбите вікно, щоб уникнути аварії. Крім того, за допомогою чіткого лаку або силікону виправляє дрібні тріщини. Якщо скло фіксується, ремонтувач може використовувати шматок прозорої стрічки, щоб запобігти подальшому розширенню тріщин. Для більшого ремонту існує потреба найняти глазурство або забезпечити заміну скла. При заміні всієї скляної дошки, бара технічного обслуговування починається за допомогою спеціальних рукавичок та захисних окулярів з видаленням розбитого скла та осколками в систему Windows. Видаляє пошкоджене скло, а потім згладити краю кадру, щоб видалити всі інші герметики. Методи зміни вашого вікна вимірює скло вікна, щоб визначити розмір нового скляного наповнення та залишає невеликий розрив 2 - 3 мм на краях, щоб дозволити його вставку. В основному скло може бути вирізане в місцевому склянці. Відповідно до типу віконної рамки та методу скляного ущільнення, ваш ринок застосовується до краю вікна герметика, який утворюється в руках, щоб утворити довгу мотузку, а потім приклеєну до рамки. Обережно натискайте нове скло в кадр і дозвольте йому дотримуватися герметика. Згодом наноситься навколо краю з обох боків скла наступного ТМЕ, тонко видаляє надлишок герметик і згладжує його.
Ремонт віконних кадрів
Найчастіше відремонтовані віконні кадри включають ремонт гнилі кадри (алюмінієві та пластикові вікна менш схильні до пошкодження). Ваш ремонт починає, залишаючи більшу частину гнилої деревини, а потім покриваючи його кількома шарами рідкої епоксидної, щоб її поглинути. Після сушіння, епоксидний наповнювач висушується і заповнений зазором у дерев'яній віконній рамці та утворюють його, щоб поєднуватися з рештою кадру. Після того, як це заповнення сухий, вони подрібнюють це бути гладким. На цьому етапі кадр готовий до проникнення та пальто. У випадку широкого пошкодження вікна, повне обмінне вікно з рамою з новим вікном рекомендується до стіни.
Обмін вікнами
Коли ваші скляні вікна не можна відремонтувати, потрібно буде замінити весь вікно. Це втручання відбувається у п'яти етапах: фокус нових вікон, вікно, розбирання старих вікон, встановлення нових вікон та закінчення роботи будівельного характеру. Wilio Craftsman може найняти для деяких або всіх цих творів - вам потрібно зробити те, що потрібно ввести попит. При видаленні старих Windows Craftsman Windows Obes і намагається витягнути їх з стіни без шкоди, але часто кладкою та штукатуркою в зовнішньому або внутрішніх умовах пошкодять. Потім їхня вісь підлягає закінченню творів (розділ розділу та сплеску, розтягування штукатурки).
Ремонт автомобілів
Ремонт Aút Windows рекомендує доручити руки спеціалізованого автосервісу, щоб замінити або відремонтувати вітерці. Ви можете знайти їх у категорії Auto-Moto на Wilio.